Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez most?

Figyelt kérdés

Volt ma egy kérdés, amiben a lány kifogásolta, hogy a pasija megkérte, hogy mutassa meg, hogy miket nézett a neten. És a lány ezen besértődött, hogy ezmiez???


Erre megkérdeztem, hogy ha egy netes keresés sem nyilválos a párja előtt, akkor ebből hogyan akarnak családot? Erre 0%-ot kaptam. De miért is?


De komolyan, ha a netes böngészést is titkolja a lány, akkor hogyan és mi alapon várja el a férfitől, hogy ő meg az életét, és a leendő gyerekük életét a lány kezébe adja?

Azaz, hogyan várhatja el a lány, hogy a srác elvegye, felcsinálja, és vállaljon be egy 30 éves hitelt vele, miközben azt is titkolja, hogy mit keresett a neten, lábgomba krémet a patika oldalán, vagy pisztolyt a darkweben? Cicás videókat nézett, vagy az egyetemi tanárának írt a tegnapi kefélésükről?


2021. szept. 28. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:

1.honnan veszed hogy gyereket akarnak?

2.minek akarja nézegetni a csávó? Nem létezik magánélet?

3.mi van ha meglepit keresett a faszinak? Vagy hüvelygomba krémet, vagy nyálas szexsztorit. Teljesen mindegy, minek kell ennyire belemászni a másik privát szférájába? Akkor is ott ül a faszi, amikor sz*rik a csaj? Mert ha nem ülhet ott, akkor hogy bízzon meg benne?

2021. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom elképzelni hogy a pasim ott álljon és követelje hogy megnézhesse mit néztem. Ilyen ember nem lehetne a párom.

És ugyanez fordítva is, a büdös életben nem fordult elő hogy azzal foglalkozzak hogy mit néz a párom. Semmilyen formában nem tűröm és nem alkalmazom a kontrollálást. Csak nagy szemekkel nézem itt is ezeket a gyökér kérdéseket hogy "elvette a telefonom hogy átnézze" "el akarta venni a telefonom hogy átnézze" "nem adta oda a telefonját hogy átnézzem, tuti vaj van a füle mögött".

Komolyan nem akarom elhinni hogy ennyi ilyen van. Esküszöm egyetlen ilyen alja embert nem ismerek aki ennyire szánalmasan viselkedne.

2021. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gyakoritól nekem is mindig elmegy az életkedvem, illetve fogom a fejem, hogy ilyen tényleg létezik? Így élnek emberek? De közben meg ilyenkor hálát adok, hogy nem kerültem össze sose ilyen gyökér emberekkel
2021. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ja és ez az "elvegye, és felcsinálja" meg a többi szöveged, valami rettenet ocsmány és szánalmas, a normálisnak gondolt kontrollmániád mellett. Jogosan kaptad a sok nullát. Nagyon idiótán gondolkodsz.
2021. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A hiszti amiatt megy, hogy a csaj nem ért a kocka dolgokhoz. Ha tudná, hogy vissza lehet nyitni a lapokat CTRL+Shit+T-vel, akkor a kérdés se létezne.


Ilyen esetben az oktatás segíthet, mert tiszta röhej, hogy az emberek az életük 99%-át a mindenféle elektronikus eszközökön élik, de használni nem tudják őket. Ehhez is jogosítvány kéne, mint az autóhoz...

2021. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Fordított kérdésnél is a férfi a hibás.
2021. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De nem kényszer, és nem CTRL+Shit+T kérdése. Alap bizalomé.


"Mit néztél picim?" "Csak a konyhai oldal, a Csődörparádé, meg a Fosbúkon a Tomiék nyaralását." Ennyi.

2021. szept. 28. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Az alap bizalom akkor van meg, amikor fel sincs téve a "mit néztél kicsim?" kérdés... Ezt nem vagy hajlandó megérteni.
2021. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
A házasság és a közös élet nem jelenti azt, hogy onnantól mindkét félnek 100%-ban megszűnik a magánélete. Ez nem lenne normális és nem is egészséges.
2021. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!