Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek frigid a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek frigid a barátnőm?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt.A 40 éves korosztályba tartozunk.Szóval érdekes a kapcsolat vele.Van,hogy én kívánom a szexet,ő nem akar este semmit amikor hozzáérek.Ha a melléhez érek,odateszi a kezét,minta leállítana,hogy ne simogassam.Nem szereti az orális szexet.Az hogy ő csináljon velem valamit,az mint a fehér holló.Ő pedig nem szereti,ha kényeztetem.Azt mondja,hogy idegesíti.Nagyon ritkán jut el a csúcsra,pedig nem rajtam múlik.Odaadó,figyelmes,érzéki vagyok.Hullámzó a hangulata is.Van amikor érzem hogy szeret nagyon,van amikor már olyan mintha nem is lennék fontos neki.Hiába szeretem nagyon,lehet hogy mást kellene keresnem,aki szenvedélyesebb.Én így csak szenvedek.Szerintetek frigid?Vagy ő mint nő ilyen,és el kell fogadni ezt?

2021. szept. 29. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon alacsony a libidója, vagy egyáltalán nem vagy olyan jó, mint ahogy gondolod és nem élvezi veled - igaz erre a korrekt megoldás az lenne, hogy kinyitja a száját és őszintén elmondja, hogy tudjatok rajta javítani. A végeredmény ugyanaz, nem illetek össze ezen a téren és te csak egyre frusztráltabb leszel.
2021. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek olyan egyéb testi-lelki problémái is, ami miatt nem kívánja a szexet... de valóban ezt vele kéne megbeszélni, hogy miként érez, miért érez így.
2021. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet hogy klimaxol vagy ilyesmi?
2021. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel érték egyet, vagy valamin nafyon rágódik ha mostanában vált ilyenné vagy tényleg nem szereti. Ha nem szereti te se lehetsz olyan jó benne mint gondolod.
2021. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az, de nem az volt neki a legfontosabb, es testileg nem vonzodik hozzad. Mas teren igen, es azt hitte, igy is lehet ez kapcsolat.

Szerintem mikor az ember szinte aszex, tud szexelni, csak nem erdekli, nem elvezi. Ha kimondottan zavarja, akkor van libidoja, de ellenerzest kelt benne, hogy veled szexeljen.

En szakitanek, mert ez nem fenntarthato.

N

2021. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es! Ezt nem hinném.Volt több kapcsolatom, tapasztalt vagyok úgy gondolom.Volt olyan párom, hogy egy óra után azt mondta, hogy ő 10-ig számolta,utána már nem,annyiszor eljutott a csúcsra.Minden tőlem telhetőt megtettem előző kapcsolataimban is,hogy a párom is eljusson a csúcsra,nem vagyok önző típus.Volt,hogy az amúgy csöndes,halk párom hangosan jutott el,és én szégyelltem hogy nehogy más hallja.Őt nem érdekelte,mert neki jó volt.

A mostani páromban sosem láttam szenvedélyt.Ez zavaró.Ha beszéltünk róla,akkor azt mondta hogy ő mindig ilyen volt.

5-ös! Félreértetted.Azért zavarja,mert ő csak azt szereti ha benne vagyok.Orálisan nem.De ilyennel még nem találkoztam.Nem engedi hogy a csúcsra juttassam úgy,mert leállít,hogy neki nem jó,ő nem szereti.

2021. szept. 29. 14:25
 7/21 A kérdező kommentje:
Szakítani???? Ezt így könnyű neked így leírni.Voltál te már egyáltalán szerelmes?Volt olyan, hogy szakítottál valakivel,akibe szerelmes voltál?Ha nem,akkor lövésed sincs erről,már bocs.
2021. szept. 29. 14:26
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
"Volt olyan, hogy szakítottál valakivel,akibe szerelmes voltál?" Nem az 5ös vagyok de velem volt ilyen. Igen, piszok nehéz, de ez nem kifogás. Egyébként attól még, hogy az exeid az egekig dícsértek még nem jelenti azt, hogy mindenki másnak is olyan jó veled, mint nekik, nem tudom ennyi idősen ez miért újdonság. És igen, vannak nők akik utálják a nyalást, mert pl. tőlérzékeny a csikló és inkább fájdalmas és kellemetlen, mint élvezetes. 40 évesen ennyit igazán illene tudnod az anatómiáról. A párod nem az exeid, ő másképp szereti, vagy igazodsz hozzá vagy hagyd el, mert tök feleslegesen szenvedtek egymás mellett.
2021. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

#6:

Negyvenes nőként írom: aranyapa, téged az a nő csúnyán átvert, aki azt mondta, hogy egy óra alatt tíznél több orgazmusa volt. 😂😂😂

A barátnőd sem élvezi veled a szexet. Egyáltalán nem. Az orált azért nem akarja, mert rosszul csinálod, és ha érzékeny a csiklója, akkor az inkább fájdalmas, mint élvezetes. A reszelést elviseli, akkor legalább nem érez semmit.

Ha képes az orgazmusra, akkor nem frigid.

Valószínűleg ő is úgy van vele, hogy emberileg szeret, barátilag is, de férfiként egyáltalán nem kíván. A szexre kötelező rosszként tekint, amit megtesz a kedvedért.

2021. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ritkán eljut a csúcsra, nem frigid. Téged viszont nem kíván, az ágyban meg nem lehetsz nagy durranás neki.
2021. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!