Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek arrol ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol ha valaki nembirja elengedni az exet ? Es minel tobb dologal igyekszik magahoz kotni volt asszonyat?

Figyelt kérdés

25f vagyok 4 ev es 1 gyerkoc utan mentunk szet nem birta a szuloseget az anyuka es az ezzel jaro kototsegeket es a kapcsolatunk ez miatt feszultsegektol es eroszaktol se volt mentes.


Hosszu sztori a lenyege hogy gyerkocunk nem hozza kerult nem is hozzam mert ellenem jopar feljelentest tettek a szulei.

Szoval az en szuleimhez a mamajahoz kerult a gyerekunk de minden nap tobb orara segitkezek. en nem hagytam el! igyekszek ahogy tudok. szomszed hazban van vegul is.


De hogy bonyolultabb legyen hiaba van uj parja exemnek es hiaba mondjak neki es nekem is mindenki ( szuleink a gyamhatosag, rendorseg stb)hogy messze keruljuk el egymast

honapok otta mi meg osszejarunk


szorakozni es szexelni mikor eppen tudunk. Van amikor hetekig nem de van amikor 2 naponta szex mozi kajalda bolt. anyagilag kihasznal, de en meg szexualisan igazabol ennyi.


Keszitettem par kepet es uzinkrol screenshoot ott nem vagyok olyan szemet hogy elkuldjem pasijanak csak ha megszegi az alkunk! igazabol nem tett vallomast ellenem + szeretnem ezt a fajta szeretoi viszonyt megtartani ha mar mas nem lehet koztunk + a gyerkocot se akarja kesobb se. ennyit akarok es nem teszem tonkre a kapcsijat .


Igazabol isszonyat rossz ez az egesz nekem is de nem birom elengedni.es most van ez az utokartya.



2021. szept. 29. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nőj fel! De ezt komolyan mondom. Szerencsétlen gyerek. Legalább nem ti nevelitek. Később szerinted, büszke lehet rátok? Amint lesz egy kis öntudata úgy fog titeket kerülni mint a leprás hulladékot. 🤦
2021. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ugy erzem szuksegem van ra !

Tudod nekem o volt elso komoly baratnom elotte csak prostik voltak meg ilyen komolytalan dolgok.


Nelkule nem birom elkepzelni a letezest nem vagyok szerelmes bantottam szamtalanszor de olyan mintha o a resszem lenne ami felazadt.

2021. szept. 29. 21:57
 3/7 moozygoo ***** válasza:
100%
Ez a gáz meg a prostizasod, nem az amikor valakinek 25evesen sincs barátnője.
2021. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem igy megy hogy megismerkedek valakivel azt kesz amugyse egyszeru. Nyilvan mar ense vagyok hozza huseges keresgelek enis de ugy igazabol senki nem kell csak szexre maximum

Nem vagyok annyira kivancsi masokra oke meghalgatom de nekem volt asszonyom a csaladom!

2021. szept. 29. 22:00
 5/7 A kérdező kommentje:

Prostizni nem szegyen szerintem most is csinalom mikor volt asszonyom sokat van tavol

Jo draga de 15 e kapsz jo noket havi parszor szerintem oke szex nelkul nembirnam ki .


Miotta kulon vagyunk nekem isszonyat rossz nincs mindig keznel az amire szuksegunk lenne .

Mi 2 naponta szexeltunk anno most azert ez kivitelezhetetlen .

Prostival +2 havonta + meg ha sikerul mas de azert az ritka.


Es ugy erzem keves nagyon.

2021. szept. 29. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalom. Szegény gyerek esélye sincs ilyen “szülőkkel”. Prostizz tovább belőled már úgysem lesz se ember, se családapa.
2021. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Miert az nem prosti aki nezi egy ferfi anyagi lehetosegeit hogy van e haza, kocsija ,munkaja stb

Atol mert azt nem mondjuk annak mert a fiatal lanyok 90 szazaleka ezt csinalja. meg ok is prostik csak nem mindenkinek erhetok el.


Miert nem lehetnek jo apa ?

Csak a szexualis dolgaim elegitem ki mas aberalt a lanyat bantana ilyenkor.

Sajnos a szexrol ense tudok lemondani inkabb prostizok de atol meg bizom benne hogy visszaszerzem anyjat pedig erre most 99 szazalek hogy nincs esely.


Ti 4 ev utan hogybirnatok elengedni azt akivel voltatok ?

2021. szept. 30. 06:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!