Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeltétek mikor kiderült hogy a párotok semmi szín alatt nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Vagy hogy te nem akartál gyereket, párod viszont igen.


Vagy hogy kezelnéd ha ilyen szituba kerülnél.


2021. szept. 30. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eddig minden kapcsolatom elején tisztáztuk, hogy ki akar és ki nem.


És ha egyikünk akart a másik nem, akkor nem jöttünk össze.


Ezt normális emberek épp ésszel gondolkodóak az elején tisztázzák.


Ha viszont erről egyáltalán nem esett szó, vagy az elején azt mondta mindkettő, hogy akar, aztán mégse, akkor szakítás lesz a vége.

2021. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerülnék ilyen szituba eleve. Azért erről már az első randik során szoktam beszélni csak érintőlegesen, pont azért, hogy ne x év boldog kapcsolat után derüljön ki, hogy egy ilyen jelentős kérdésben nem egyezik a véleményünk.

Ha mégis ilyen helyzetbe kerülnék, mert mondjuk idő közben megváltozik a párom véleménye, akkor szakítanék vele. Az semmiképp sem lesz egy boldog család, ahol az egyik fél megalkuszik. Tegyük fel, hogy én akarok gyereket és ő nem, de vállalunk. Akkor ő tuti boldogtalan lesz és rosszul érzi magát hogy "egy plusz embert" el kell tartania + a gyermek is érezni fogja hogy nem szereti őt az egyik szülője és ez káros a személyiségfejlődésére nézve, ha pedig nem vállalunk gyereket, akkor én leszek boldogtalan. Egyik féltől sem elvárható, hogy ekkora áldozatot hozzon.

2021. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakitás lett a vége! Ő akart, én nem! Nem fogok a semmire szülni!

Majd ha keres eleget! Na ez nem tetszett neki

29N

2021. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Én nem akartam gyereket. Viszont annyira szerettem a párom és annyira szereti a gyerekeket, tud bánni velük, hogy végül szültem neki.
2021. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem zavarna. Nekem lesz, neki nem, mindent meg lehet oldani.
2021. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Első randin megbeszélem az ilyesmit, ha eltérő állásponton vagyunk, akkor nem lesz folytatás.
2021. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy az első hetekben tisztázódott és nagyon örültem mert utalom a gyerekeket
2021. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a gyerekeket! De a gyerek elsősorban pénzkérdés! Hiába van harmónia, megértés, szeretet, ha nélkülözni kell!

Osztom a 3as véleményét

2021. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

igen sok múlik a pénzen is...


tegyük fel 2-en kerestek 500-at, ha nem kell albérletet fizetni abból szépen meg tudtok élni.


de jön egy baba akkor már 250 ugrik. és ugye nem csak 1 embert kell eltartani hanem majd 2-őt.

2021. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem jönnék össze azzal, akinek erről más az elképzelése.
2021. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!