Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érdeklem, de szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem, de szakítani még sem akar. Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon csalódtam a baratomban, mert az első fél évig, nem így viselkedett. Ha hívom a telefont sem veszi fel, még akkor sem ha dolgozik. Nekem nincs közöm ahhoz mit csinál, ha hétvégente egyszer a kocsmába megy a haverjához ahhoz sem. Ha én nem veszem fel egyből a telefont, akkor kérdezi mit csináltam, hogy akkor később vettem fel a telefont. Ha összeveszünk, akkor nem nagyon ír, nem is telefonál akkor, sok dologra hivatkozva.

Ha együtt vagyunk, azt várja mikor mehet haza, nézi az órát. Mellettem más nőke képeit nézegeti.

Ha számon kérem, akkor mondja, hogy mégis mit képzelek én magamról.

Volt már olyan rákérdeztem, hogy a szakítani szeretne-e, volt már olyan, hogy azt mondta ha így viselkedek, akkor semmit nem szeretne tőlem, és nem is boldog mellettem.

Mikor én mondtam neki, akkor azt mondta hogy senki nem tett annyi mindent értem, mint ő. Akkor meg hivogatott, hogy mi van velem.

Nem igazán értem ezt a viselkedést, de már kezdek magamban kételkedni.


2021. szept. 30. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem tud dönteni, akkor dönts te, és cselekedj is ennek megfelelően!
2021. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt várja, hogy dobd ki. Ő gyáva ehhez.
2021. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire vársz még.
2021. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Dobd ki és kész. Ő nem a barátod, csak egy lyuk vagy neki.
2021. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit akar? Te nem érzed jól magad, neked nem felel meg a viselkedése... Mi is kételkedünk benne, hogy miért nem tudod levonni a megfelelő következtetést egyedül.
2021. szept. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítana? Úgy használ, ahogy akar.
2021. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerül benned, hogy ennyire nem érdekled s te meg boldogtalan vagy ne habozz gyorsan lendülettel egyik percről a másikra kidobni, hogy az álla se tudjon leesni olyan gyorsan.

Ennyire már ne játssza az agyát valaki s ne unatkozzon ilyen látványosan.

Párnát üdítőt adtál neki a csaj képek minnél kényelmesebb nézegetéséhez?

2021. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!