Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknek miért elsődleges h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért elsődleges h vmin mindig meg legyenek sértődve?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Ezzz egy nagyon jó kérdés!!! 😁😁😁


38F

2021. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem életelemünk, csak ha adnak rá okot.
2021. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
2021. szept. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Másokról nem tudok nyilatkozni, de én mindig akkor kötöttem bele az élő fába is meg azért voltam minden apróságon megsértődve, mert így akartam magamra hívni a párom figyelmét. Nyilván nem tudatosan, persze, ezt csak így utólag tudom. Amikor úgy éreztem, hogy nem figyel rám annyira, elhanyagol, akkor voltak mindig ezek a sértődős, hisztis időszakaim.

Megoldódott a kérdés egy olyan pasival, aki ténylegesen odafigyel rám és nincs szükség ilyen gyerekes baromságokra. Meg felnőttem, talán az is segít a dolgon. De ez csak én vagyok, másoknál nem tudhatom, mi áll mögötte.

2021. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted jó érzés megsértődni? Ha megsértődök (vagy általában bármelyik nő), annak oka van. Ha nincs ok, nincs sértődés se. Ha azt gondolod, hogy nincs ok, csak sértődés, akkor valószínűleg csak leszarod mi van a másikkal.
2021. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk ugyanez mint 4.nél.

Ha normalisan elmondom mit hiányolok mit kérek vagy mit szeretnék, akkor nagy ívben le van tojva.


De ha jön a hiszti, kiverem a balhét, akkor képes csak foglalkozni a dolgokkal, vagy velem ill azzal amit en szeretnék.


Nálunk is leszálloban a dolog keresek mast.

2021. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért, hogy szétcsesszük az idegrenszereteket.
2021. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
A pasiknak miért elsődleges xarni a nő igényéire, miután "megszerezték" és biztosnak érzik a helyüket?
2021. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én a sértődöst játszottam, akkor nagyon hiányoltam valamit. Hiányoltam az akkori párom figyelmét. Habár szerintem nekem okom volt sokszor megsértődni, mert így utolag visszagondolva sok olyat tett , amivel nekem fájdalmat okozott.

A vége fele tényleg sok mindenen besértődtem, kisebb dolgokon is, amiken alapból sose. De ha megkaptam volna azt a minimális figyelmet, és törödést ez nincs. De ne hidd hogy ez nekem jó volt, engem ugyanúgy emésztett, de ha szépen szóltam hozzá meg se hallotta amit mondok. Nagyon megalázó volt mikor elmondom neki mi a baj , másnap meg már nem is emlékezett rá.

Most kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, hát idejét nem tudom megmondani hogy mikor volt utoljára valami bajom. Végre nornális felnőtt módjára tudjuk a problémákat kezelni, így sértődésnek helye sincs a kapcsolatban.

2021. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utólag, önismeret révén rájöttem, hogy mikor kiprovokáltam, hogy egy olyan szituációba keveredjek, ahol én lehetek a sértődött, az azért volt, mert szeretve szerettem volna magamat érezni.
2021. szept. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!