Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mitévő legyek, szükségem van egy külső segítségre, aki beszélget velem erről. Van-e valami ésszerű megoldás vagy magyarázat erre a problémára?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy ilyen fétise vagy nem is tudom minek nevezzem,hogy mindenféle külföldi idegen nőkkel beszélget szexuálisan. Nagyrészt úgy hogy név és kép nélkül. Tehát nem vállalja fel magát. Már vagy 3x volt ebből egy nagy veszekedés, szóvá tettem, mondtam hogy rosszul esik és nemtudom mit csinálok rosszul vagy mi a baj velem. Erre mindig mondta hogy márpedig velem semmi baj nincs. De akkor nem értem miért teszi ezt. Folyamatos ígérgetés hogy soha többet nem csinál ilyet stb. A legutóbbi után már még óvatosabban csinálja de hát így is láttam hogy még mindig rendszeresen ezeket csinálja este mikor én alszom vagy ha épp én mást csinálok. De már nem akarom felhozni a témát mert én jövök ki belőle rosszul mivel legutóbb is hülyének nézett hogy miért gondolok ilyet rola hogy még mindig ezt csinálja. Hozzá teszem durva dolgokat láttam. Társkeresőn is láttam már, de az rég volt és azt meg is szüntette. Tettlegességig sosem ment el ezt be ismerte, és ezt el is hiszem mert elég sokat vagyunk együtt.

Most is azért kötöttem ki ezen az oldalon mert láttam miket írt... És szükségem lenne egy véleményre egy beszélgetésre úgymond idegennel. Mert hiába próbáltam barátnőmmel beszélgetni erről mindenki aztmondja hagyjam ott meg nemtudom mi, ez nem megoldás mindenre, attól még ugyanúgy kattogni fogok ezen és már rosszul vagyok a stressztől.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. okt. 4. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Kevés vagy neki. Vagy elhagyod, vagy tűrjé!
2021. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Én szívesen beszélgetek veled, leírhatod mi bánt és milyen megoldás lenne számodra a leginkább megfelelő, aztán kitalálunk valamit.

N

2021. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem fetis, hanem tahosag. Csak amig be tudja neked csomagolni fetisbe, addig azt hiszi nem fogod piszkalni erte. Dobd ki a tahot, es akkor majd a fetisevel elhet egyutt.
2021. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez nem fétis, kell neki az új az izgalom. Kevés vagy neki.
2021. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
1%
Valószínűleg azért csinálja, mert TE nem vagy nyitott rá, hogy ilyen témában beszélgessetek.
2021. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös.

Én nyitott lennék az ilyen beszélgetésekre, az hogy nem velem beszélget nemtudom mi az oka. Szexuális téren mindent Meg adok neki. Talán ennél jobban már nem is lehetne... Ha szabad ilyet mondanom magamra. Ezért sem értem a viselkedését

2021. okt. 4. 15:05
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha lesz alkalma megcsalna. Egyszerűen nem értem miért ragaszkodsz hozzà. Nem tisztel téged. Inkább vagy egy hazug kapcsolatban, minthogy tovàbb lèpnél
2021. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%

#6

Bocs. Akkor passz.

2021. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok. Ha amellett is ezt csinálja, hogy te nyitott vagy felé, akkor szerintem ez kb. válóok.

F

2021. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

7es

Ezen kívül semmi baj sem lenne vele. Megvan a sok közös program, közös téma, közös érdeklődés, romantika, randik, szex, segít nekem itthon, stb

De mégis itt van ez a levegőben és ez engem rettentően zavar. Csak szeretném valahogy megbeszélni vele hogy mi a baja. De nem mondd el semmit bővebben. Csak azt, hogy velem semmi baj én tökéletes vagyok. Csak vele van a baj...

2021. okt. 4. 15:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!