Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A testükból élők általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testükból élők általába párkapcsolatba vannak és a kettőt hogy egyeztetik össze? Általába tud erről a párjuk?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
sok esetben a párjuk a stricijük...
2021. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen tud róla és többségében a "párjuk" a strigójuk, vagy nem az de a csaj pénzén élősködik az is.
2021. okt. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyan nőkről akik a gyereket el viszik oviba vagy suliba és reggel 8-tól délután 3-ig várják a vendégeit miközben a férjük külföldön vagy az Ország más Megyéiben dolgozik és csak hétvégén jár haza. Csinos, dekoratív nőkről írtam! Nem mindenkinek van stricije.
2021. okt. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az én pasim is tud róla, természetesen. Ilyesmit nem lehet eltitkolni és nem is szabad. És nem, nem a stricim és nem is élősködik...
2021. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is tudtam a csajomról, hogy közben más pasikkal is szexelt pénzért
2021. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltitkolni ezt nem érdemes és hosszabb távon nem is lehet. Olyan pár a legjobb, akinek ez így oké.
2021. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ti ezt lelkileg hogy dolgozzátok fel hogy naponta 50 pasi oda dugja amit igazából a te helyed? A lik
2021. okt. 8. 14:45
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Semmivel sem jobb gyárban, raktárban, vagy vendéglátásban robotolni. Testet-lelket tönkretesz és még csak meg sem fizetnek. Ha minden idődet beleteszed, akkor kereshetsz jól, de nem élvezheted.

A prostitúciót is sokan úgy rontják el, hogy gyorsan akarnak sok pénzt összeszedni, emiatt magukat szedik szét. A legjobbnak én azt tartom, aki csak mérsékelten csinálja. Így kevesebb idő alatt sokkal több pénzt lehet keresni, mint robotolással és még életed is marad mellette.

Nagyon meg kell válogatni a klienseket, nem bedőlni a nagyzolós ajánlatoknak és ha valami az óvatosság ellenére is rosszul sül el, akkor is észnél kell maradni. Ilyen kimért módon meggazdagodni nem lehet, de az átlagosnál kényelmesebb élet elérhető és fenntartható. Persze fontos, hogy gondolj a későbbi éveidre is.

2021. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó de most őszintén kinek lenne kedve olyan nőhöz akit minden nap ismeretlen férfiak ki tudja milyen betegségekkel dugnak? Mégha napi kettő is. a striciken kívül kinek kell ilyen nő párnak? ez azért lelkileg is megalázó egy férfinek
2021. okt. 8. 20:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!