Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha a barátom 1 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátom 1 év alatt soha nem vitt el vacsorázni ? Ő 26 Én 21

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Most jobb?

Én pl elvittem a pasimat a szülinapján.

24N

2021. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Kinek mi a gáz. Nekem is volt olyan párom akivel 3 év alatt nem mentünk 1x sem. Ha kértem se vitt el.

Mostani párom a harmadik randin vitt étterembe, meglepiből.

2021. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem gáz, minél kevesebbet kell költeni a másikra, annál jobb.
2021. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Gáz vagy sem, én sem vagyok étterembe járós.

Semmi olyat nem nyújtanak amit otthon ne tudnék megcsinálni, ráadásul kisgyerek adagot. 30ezerrel drágábban. Persze akik semmit nem konyítanak a főzéshez, azokat megértem.

2021. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Különböző pasik vannak.

Egyik, másik, harmadik exemmel folyamat éttermekbe jártunk mert a vendéglátósokat is ismerik, vagy mert eleve ott gyűltünk össze haverok etterem kaja minden happy volt.


A 4. exemmel meg akkor voltunk eg!etlen egyszer étteremben (leszamitva masok eskuvőjét meg ilyenek), amikor szakítottunk.

Elmentunk étterembe es megbeszéltuk hogy ez tarthatatlan. És vége.


A mostani barátom meg elszigetelodott a társadalomtol ilyen tekintetben. Korabban ő is mint en menő ettermek haverok, de ő már olyan szinten "kinőtt"ebbol meg a szulei főznek ő meg plusz rendel, hogy speciel étterembe soha nem vitt még el.


Szerintem ez őt minősíti, nem engem nem a kapcsolatot

2021. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

#4


Étterembe nem bezabálni jár az ember, hanem a változatosság/élmény kedvéért.

2021. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha jóképű akkor szerintem nem gáz. :)
2021. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem 😁


Én szoktam járni

2021. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
1 év? Szerintem, elég gáz. Egy étteremben történő ételfogyasztásnak meg van a hangulata. Az úgynevezetett feelingje. Nem gyorsétteremre gondolok, vagy pizzériára. Ha nem ajánlja fel, akkor legalább mond neki Te, hogy egyszer elmehetnétek végre valahova.
2021. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

4.

az nem kisgyerek adag, már ha ilyen csúcsmenő étteremről beszélsz...hanem egy 6-8 fogásos étel alkotás egyik tétele.


am kérdező, az étterem bezárós részt vedd már ki az egy évből:)

2021. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!