Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Tökön vágott a barátnőm 'poénból' de rendesen én meg válaszul adtam egy nagyot a seggére, most ő van megsértődve és várja hogy bocsánatot kérjek. Hát én nem érzem úgy h nekem kéne.
2021. okt. 8. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, én poénból se vágom tökön a páromat. Azért belegondolva az elég kellemetlen lehet.
2021. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyikőtöknek sincs. Neki se kellett volna még poénból sem odacsapnia, de neked se kellett volna ezt visszaadni. Nem vagy már kisgyerek, hogy ne tudd ezt jobban kezelni, szóval nem mentség, hogy ő kezdte.
2021. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hát hegyiorkkal élsz te együtt?! De most komolyan... Te sem rugdosol alá. Akkor meg mit várt?
2021. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha megüt valakit, számítson rá hogy visszakapja, de amúgy mind a ketten hülyék vagytok.
2021. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sértődj meg te is és várj a bocsànatkérésre.
2021. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit ő csinált, sokkal súlyosabb dolognak tűnik, mint a te reakciód, mondom nőként.
2021. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőjetek fel. Óvodások.
2021. okt. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!