Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöttetek össze a pasitokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a pasitokkal vagy a csajotokkal?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 22:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és mikor mondják ki azt hogy most járunk ?
2008. dec. 11. 23:00
 2/16 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi vagyok hogy az életben hogy műkődik ez ? 21F
2008. dec. 11. 23:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Pedig elég idős vagy már ahhoz, hogy ne újdonság legyen neked a magyar helyesírás.


Ne érdekeljen az elmélet. Nincs értelme sztorikat hallgatni. Vágj bele, aztán megtudod, hogy működnek a kapcsolatok.

2008. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nem úgy működik, h megbeszélitek, akkor most jártok. Az csak a 12éveseknél van.

-Akkor most járunk?

-igen, járunk!


Mi egy mhelyen dolgoztunk, állandóan együtt mentünk cigizni meg mindig látta rajtam ha vmi bánt, még akkor is ha mosolyogtam. Mindig kérdezgette ilyenkor, hogy mi a baj. Törődött velem és persze sokat oltogatott a többi pasi munkatársammal együtt:-) Már az első pillanattól kezdve vibrált köztünk a levegő. aztán egyszer (fél év után) amikor csak ketten dolgoztunk egymás mellett álltunk ő olvasott vmi újságot és egyszercsak felnézett és közölte, hogy engem olyan könnyen lehet szeretni. aztán olvasott tovább, majd újra felnézett és mondta, hogy néha legszívesebben megcsókolna. Persze hoztam a formám és kiröhögtem:-) Aztán elmentem, utánam jött és meg akart csókolni, de elhúztam a fejem. Majd kb 2óra múlva kimentünk cigizni és akkor már tényleg megcsókolt. Jó, nem egy romantikus csók volt meg nem romantikus összejövés, de már négy éve volt és azóta a felesége vagyok:-) Nekünk elég volt a csók és tudtuk, hogy összetartozunk nem kellett ezt külön megbeszélni.

2008. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, a miénk az érdekes volt... Ő francia, én magyar. tavaly nyáron ismertük meg egymást egy testvérvárosi kapcsolatnak köszönhetően, egy hetet töltöttek Magyarországon. Jóban lettünk, és év közben sokat msn-eztük, most nyáron pedig mi voltunk kinn Franciaországban, ahol náluk laktam. Utolsó előtti este hajnali 3-ig beszélgettünk, akkor úgy döntöttünk, hogy elmegyünk aludni. A szobaajtó előtt megcsókolt, én meglepődtem, és elzavartam aludni. :) Azon az estén semelyikünk sem aludt, össze voltunk zavarodva, másnap délutánig nem beszéltünk, kerültük egymást, csupán ő mondott annyit, hogy "bocsánat". Aztán délután leültünk beszélgetni, és eldöntöttük, hogy nincs értelme tagadni, mit érzünk. Egyszerű "beszélgetés" volt: megkérdezte, hogy mit csinálnék, ha újra meg szeretne csókolni, én meg válasz helyett kezdeményeztem. :P Azóta nagyszerűen megvagyunk. ^^
2008. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán furcsa, de tényleg így:


Első nap körülnéztem a Love.hu-n és találtam egy nagyon szimpatikus, velem nagyon kompatibilisnek tűnő leányzót, hát írtam neki. Ő még aznap válaszolt, én is neki; másnap már találkát egyeztettünk. Harmadnap találkoztunk is, nagyot sétáltunk, nagyot beszélgettünk, vége felé valahol leültünk, és miután a szimpátia mindvégig fokozott volt, így finoman cirógatni kezdtem a kezét, és megkérdeztem, nem bánja-e - nem bánta. Elköszönéskor megölelt, megpuszilt kétfelől - engem pedig ez olyannyira magabiztossá tett ("innen már sima"-érzés), hogy a másnapi talin már rögtön találkozáskor kézen fogtam, úgy indultunk sétálni, és ezt követően úgy 5-10 perccel egy alkalmasabb parkos helyen megálltunk, megfogtam a két kezét, a szemébe néztem, és megcsókoltam. Innentől datáltuk az "együtt vagyunk"-ot.


Nem sokkal ezután lakat (aki pécsi, tudja, miről van szó, aki nem, annak gyorstalpaló helyismereti kurzus: van itt két ún. lakatfal, ahova szerelmesek aggatnak egy lakatot a kapcsolatuk jelképeként, amibe előzőleg belegravíroztatták a nevüket; mostanra már mindkettő rogyásig van lakatokkal), eljegyzés, majd két év múltán esküvő. És boldogan élünk, míg meg nem halunk - meg utána is, lévén hiszünk a lélekvándorlásban. :D

2008. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az utcán találkoztunk, de tényleg: jott szembe, én a barátnommel. Azt hittem, ismerem (emlékeztetett valakire) és gondoltam, bunko, mert nem koszon. O is nezett. Elmentunk egymás mellett, visszafordultunk ,és így. Kiderult, o meg a barátnomet, ill. a pasiját ismerte. Egy honappal késobb megszerezte toluk a számomat, elhivott. Nem tudtam lerázni, hát elmentem, és végig probálkoztam, hogy "lekoptassam", de mégse bántsam meg..pedig minden Nagyon jo volt. Ez így ment egy honapig, kitartoan keresett, én meg probálkoztam, mígnem rájottem, hogy ezt akarom:)Ekkor viszont már nekem kellett bátorítani. Nálunk így picit hivatalos volt az egyuttjárás kezdete, mert tisztáznunk kellett a dolgokat:) Azota már tobb mint 5 év telt el, és házasok vagyunk. Es nem is értem, miért hadakoztam ellene.
2008. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
"hali. 11 vok. msn-eztem a barinőmmel, aki aszonta, h iwiwen van egy tök cuki pasi, aki nek asztán írtam, h mijen jó lene, ha járnánk és már asztán így össze is jötünk és mos tök cool minden... amúgy Feri 20. jó vele a sex is, csak fáj naon, bár tegnap kinyalt, ami yo vót, de akkor mos terhes vok?" ... bocs, csak ilyen gondolatok jutnak eszembe a mai fiatal korosztály ismerkedési szokásairól és kulturális fejlettségéről és tájékozottságáról :-D
2008. dec. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. És mielőtt agyontaposnátok, hogy biztos az ilyen kis anyuci kedvencének sosem lesz nője, hát akkor elmondom én is. Van. Nem szégyellem, interneten ismertem meg. Azért írom így, mert sosem hittem az ilyen kapcsolatban. Barátnői tették fel, ő nem is tudott róla. Aztán írtam egy szép és hosszú és olyan levelet, amitől csak elalélni lehet :-) (ezt többen mondták :-) ), az ő barátnői válaszoltak, majd eldöntötték, hogy én jó leszek neki. Innentől fogva átadták neki az irányítást. Természetesen tombolt, mikor kiderült, hogy "mit tettek vele", de aztán végül is találkoztunk. Eleinte kicsit nehezen indult, mindketten furcsán álltunk a helyzethez, de aztán belejöttünk a beszélgetésbe. Mondtuk, mondta, mondtam, mondtuk, teltek az órák, és egyre inkább feltűnt, hogy ha én beszélek hozzá, akkor elpirosodik, miközben mosolyog. Nekem ez intő jel volt, azonban nem akartam elhamarkodni a dolgot. Este, tópart, romantika, kicsit zavarban voltam én is, szóval izé, ropit szúrkáltam a lábujjai közé - vette a lapot - majd végül közelebb húzódtam hozzá és megcsókoltam. Akkor nagy összeborúlás, mintha már hónapok óta ezzel várt volna, kézenfogva hazakísértem és lám. Igaz, ez még csak két éve volt, de az esküvőt napját már a fejemben tartom... :-)
2008. dec. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Állítólag sokszor jelzett, hogy bejövök neki (bár ebből nem sok minden tűnt fel) aztán egy délután megkért, hogy maradjak bent és menjünk el császkálni (ott volt egy haverja is). Lementünk a Duna partra, vacsiztunk, beszélgettünk, aztán elkezdte mutogatni a telefonján a dolgokat. Rádőltem a vállára, aztán kirakta a pad támlájára a kezét és hozzábújtam. Csak ennyi volt. Aztán kapott egy hívást, tök ideges lett tőle, amitől én is és megöleltem és valahogy csók lett belőle.

Másnap a sulim előtt csókkal köszöntött, mire a barátnőm megkérdezte, hogy "Ti most jártok?", mire Ő "Járunk?" én meg "Aha" és azóta, 8 hónapja egymásért élünk. :)

2008. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!