Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felhívjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam, vagy ink. írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nyár előtt elutazott, és most jött vissza fősulira, és valahogy üzennék neki, hogy mivan vele, meghogy találkozzunk stb. de melyik a jobb? Ha felhívom, vagy ha írok neki egy üzentet iwiwre mondjuk?
2010. szept. 2. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefonálj, sokkal jobb :)
2010. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel!A hangod többet ér :)
2010. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
telefon,mert ott tuti tudsz vele beszélni, ha írsz neki azt lehet el se olvassa.
2010. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem iwiw!Feldobod neki a labdát,rajta áll,hogy lecsapja-e!
2010. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Réti bubuzér ***** válasza:
telefon
2010. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah én is a telóra tippeltem. Am még el sem kezdődött a fősuli, madj csak hétfőn, bár már el kellett foglalni a kolit, gondolom még korai ha rögtön msot hívom, hiszen csak a napokban vagy talán tgnap-ma érkezett, esetleg jövő héten hétfőn?
2010. szept. 2. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!