Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem magam, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam, mert a pasim vett magának egy autót, és nem engem hívott el másnap kocsikázni, hanem a haverját. Nem élünk együtt, azt hittem én számítok neki, és nem a haverja. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Én vagyok a párom legkedvencebb személye a világon, de már előttem megígérte a közeli barátainak, hogy ha majd lesz kocsija, elmennek kempingezni.


Részemről ez teljesen oké.


Ő is lebeszélte? Mert ha nem, akkor már eléggé gyanús.

2021. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Tini párkapcsolatok?
2021. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem beszélte le, sőt pikkelt is a haverjára hogy szőnyeg alá söpörte őt. Most mégis vele tud lazítani
2021. okt. 14. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Milyen autót vett: Bugatti Veyron-t?
2021. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne vedd a szívedre. Ez ilyen férfias dolog. Nyilván hallgatják hogy megy, mennyit bír, próbálgatják stb. Ezekhez férfiak jobban értenek. Tesztelik a járgányt.
2021. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez ilyen kanmuri. Mint a faház.


Ő autója, kicsit dicsekedni is akar a haverjának. Te még ülhetsz benne eleget.

2021. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy megmutatja a havernak mit ért el, ilyen versengés féle dolog
2021. okt. 14. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, ugyan már. Nyilván a haver értőbb és lelkesebb célközönség, ebben semmi bántó nincs. Majd Téged is elvisz, ebben biztos vagyok.
2021. okt. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!