Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig normlis,elviselheto,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normlis,elviselheto,hogy nem lehet a parommal kommunikalni?Ez altalanos?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehetetlen a parommal hosszasan beszélgetni. Ha barmit elmondok ami pl banto volt,vagy csak siman beszélgetünk ertekrendrol vagy barmi általános dologrol mindig befeszul,ordítozik vagy agresszív lesz,serteget,banto dolgokat vag a fejemhez. Vagy elmenekül a szituaciobol vagy ordít vagy dühöng.Amirol egyedul lehet beszelni vele az hogy mit együnk, mit nezzunk a tvbe ,de mindent lehetőleg 1-2 mondatban ,kb csak tomondatokat lehet neki mondani.

Az a baj ezt sem lehet vele megbeszélni,mert azonnal befeszul . De amugy o tejesen jol el van igy…ot nem zavarja hogy semmiről nem lehet beszelni…

Mennyire normlis ez paroknal?hogy csendben kell ülni es vita van barmibol,en hiaba beszelk nyugodtan hisztizik mint egy no..pedig o a férfi..


2021. okt. 17. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Az illető nem lenne a párom. Nekem fontos a kommunikáció egy kapcsolatban és már az ismerkedés során kiderül, hogy mennyire tudjuk összehangolni az igényeinket. Ha nem, akkor nem jövök vele össze.
2021. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1,sajnos ismerkedés alatt nem mutatta ezt az oldalát. Ellenkezoleg rengeteget beszelt es lehetett vele beszelni bármiről nyitottan. Kb 2-3 hónapig tarott majd szepen lassan átváltozott egy ilyen alakka..

Bar valoban voltak jelek gyakran mondogatta,hogy meg soha senkivel nem votl ilyen turelmes mint velem…

2021. okt. 17. 10:47
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
No igen, azok a jelek... egyrészt erre érdemes figyelni, másrészt azért egy ismerkedés során is lehetnek olyan kisebb konfliktusok (nem viták, csak eltérő igények), aminél érdemes figyelni, hogy reagál a másik. Máskor ne hagyd, hogy elvakítson a rózsaszín köd, mert ezek fontos tényezők... ;)
2021. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakitani kell, ebben nem fog o valtozni. Mi a parommal kb hetente ket hetente tartunk olyan eseteket amikor osszebujunk es atbaszeljuk hogy mi volt az elmult idoszakba ami gond volt, amit rosszul csinaltunk, rosszul reagaltunk stb.
2021. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Tipikus DK szavazó a párod.
2021. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Rohadtul nem altalanos. Nem volt meg (normalis) kapcsolatod, hogy neked erre van szukseged?
2021. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Megvolt a beetetès időszak, kijött az igazi énje.

Többnyire sajnos az ilyen nők mint te addig ki szoktak mellette tartani amíg szeretik

2021. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg, beszűkűlt savanyú uborka. Az ilyen mellől menekülni kell, tapasztalat.
2021. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem normális és én már rég szakítottam volna, mert szerintem ez semeddig nem elviselhető. Ordítozik meg aggresszív, ha komolyabb dolgokról akarsz vele beszélni? Nem is értem, hogy bírtad eddig. Nem fog megváltozni, szóval ha nem így akarod leélni az életed, szakíts vele és keress valaki normálisabbat.
2021. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Aztan másnap vagy meg aznap odajon hozzam es annyit mond esetleg ,hogy “bocsi” es atolel es néz ram mint egy boci. Sokaig bedőltem ennek csakhogy ugyanugy folytatodik mindennap a stílusa igy mar nekem semmit nem jelent a bocsi es hirtelen kedvesseg.

Ha felhozom , hogy bennem nincs feloldva vagy megbeszelve azonnal duhong es tuloz hogy “6eve” tortent akar ha masnap vagy ket napja tortent is..de nyilvan az 1 eve tortent dolgok sincsenek megbeszelve mert mindig ugyanaz a nóta,megsertodik duzzog dühöng aztan masnap bocsi es soha tobbe ne legyen téma…nem birom mar valoban ezt tovabb.Neha sirogorcsok törnek ram aztán megrázom magam,de állandósult a rossz közérzet.

2021. okt. 17. 12:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!