Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új pár bemutatása a családnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új pár bemutatása a családnak?

Figyelt kérdés

Én egy vidéki lány vagyok, a párom pedig pesti. És mivel mosolygós kedves és csendes ember nem jön le sokaknak, hogy nem mindenkivel lehet ujjat húzni.

Ő több mint 20 éve boxol és 10 éve késharc edzésekre és versenyekre is jár.

Az unokatesóim meg nagy thai box harcosoknak hiszik magukat.

Évek óta edzenek, meg versenyekre is járnak.

Szóval lementünk a hétvégén a családomhoz, volt egy kerti sütögetés is és este amikor már volt némi piázás, előkerültek a box kesztyűk és az unokatesóim meg a haverjaik elkezdtek boxolni.

És cukkolták a páromat is, hogy szálljon már be, amibe végül belement.

De nagyon rossz vége lett.

Mert ott lazáztak vele meg ütögettek neki, ő meg ráküldött az elsőre egy olyan rúgást, hogy kb lebénult a combja és összeesett.

Majd ivott egy sört és mondta hangosan, hogy ennyi volt csírák?

Jött a következő srác, neki meg olyat bevert, hogy pár percre elájult.

Végül sorban elég keményen megverte az összeset, utána meg rendesen körbeülték a nagy vagányok és hallgatták ahogy spiccesen kielemezte, hogy hol szúrták el.

Rendesen becsicskáztatta őket, hogy-te hozz nekem egy sört!-meg ilyenek.

És ott volt Apukám is akivel ezek után olyan szinten került egy hullámhosszra, hogy összetegeződtek meg nagyokat röhögtek, mint a régi haverok.


Utána pedig azt mondta nekem, hogy ne vegyem ezt komolyan, mert egy ilyen férfi társaságban egy újnak le kell tennie a névjegyét.

És ő most letette. Megmutatta mindenkinek, hogy ő a főnök és én ennek az alfának vagyok az érinthetetlen nője, akit mindenkinek tisztelnie kell.

És ez valahol imponál, mert komolyan gondolom vele, de valahol ijesztő is volt, hogy mennyire képes leuralni és befolyásolnia a családomat.

Szerinted?


2021. okt. 17. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
kamu, már megint ez a pöcsöm alfa szöveg. nincs nő a földön, aki ilyeneket mondana
2021. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
😂😂😂 Hol vagy te lány? Van egy 12 éves tanítványom. Ő szokott ilyen kamu sztorikat nyomni. Olyan lelkesen mondja, hogy maga is elhiszi. Menjél aludni kisgyerek, holnap iskola.
2021. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Fújj- elég veretes kamunak gondolom, még nőként is.


Egy -valódi!- versenysportoló kissrác anyja is vagyok, a volt férjem is igazolt, normális sportember.

Ilyen nincsen, hogy versenyző sportemberek beisznak és csicskáztatják egymást...ez a mentalitás a VALÓDI sporttól igen messze áll, mint a cigány mulatós az operától... bár lehet kakaón hallgatni mindkettőt :D

Egy igazi versenysportolónak mindez a kanyarban sem fér bele, az ivászatot már nem is említem. Valamirevaló sportoló számára már gyerekkorban is tilos bután erőt fitogtatni, másnak sérülést okozni, erőfölényt produkálni- rendes egyesületekben ezért kivágják a nagyszájúakat...


A történet többi része is ilyen cigány-chicagós merítés- bratyizás meg ilyesmi... alkesz, munkakerülő, ostoba proliknál valóban le kell tenni az alfa kártyát... nos az én Európa bajnok harcművész kisfiam és a korábban válogatott sportoló volt férjem egyenes gerinccel és büszkén állna föl egy ilyen tahó vendégség közepén, mert az IGAZI sportolóknak nem kell semmit bizonyítania a bugrisok között.

...eszembe nem jutna ilyen társat vinni bemutatni bárhová is- égne a fejem a kritikán aluli választásom miatt, de nekem - bár már nem él szegény- jóapám sem kvaterkázott volna valami verekedős bunkóval.

:D

2021. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ne keverjük már a "harcművészetet" a küzdősporttal. Én is boxolok majd egy évtizede és nem azért mert mekkora nagy sportember vagyok, hanem egyszerűen egy praktikum az életemben, hogy megtanultam és sok évig gyakoroltam, hogyan kell embereket hatékonyan rommá verni. És az edzőtársaim is ilyenek. Senkit sem érdekel ez a harcművészkedős tiszletesdi. Ha lejön időnként egy harcművész az edzésünkre, röhögve cárunk, hogy melyikünk verje előbb bucira. Utána meg lebőgve és sértődötten hazamegy és nem jön többet.


És nálunk is szokott lenni ilyesmi mint amit írsz kérdező, hogy kerti muri, ivászat, aztán összeütünk.Szerintem a palid csak vette a lapot, hogy ebben a szoc körben ezzel tud dominálni, elismerést kivívni ezért lépett ezügyben. Egy jó szoc kör felmérő úgy indít, hogy meghatározza a csoport értékrendszerét és megpróbál abban a legjobb lenni. A te sztorid ennek az ékes példája.

Ha egy filológus családba csajozik be és elkezd apuval hirtelen latinul dumálni, akkor ugyanez lett volna a végeredmény, hogy összebratyiznak.

2021. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baj 5. Válaszoló (4. vagyok)- mindenféle sport van és az a jó, ha vannak követői amatőr és profi szinten is.

...de nehogy már bármilyen sportolónak az adja az értékét, hogy részegen verekszik amatőrökkel sötétben egy kertben? :D


(Profi sportoló családtagokról írtam, csak az egyik harcművész, a másik nem- mindkettő volt már érmes a saját sportjában EB-n- ez az a szint, amikor nem vered magad a tudásodra, hanem felállsz és odébb mész.

...ja és igen: van profi MMA-s is a baráti társaságban, meg krav magás- mindenki ugyanígy tenne.... de nyilván ez az egész kérdés a profi sporton túl alapvető intelligencia kérdése is.

Egy versenysportoló nem kockáztat bepiálva egy sérülést- legalább ebben értsünk már egyet, ha te amatőrként örömmel vered szét más sportágak bajnokait a saját sportodban :D :D


Én sem nézek le senkit, aki nem ért a pénzügyekhez, depláne nem akarnám közgazdasági szakszavakkal lealázni, ha lerí róla, hogy kuka a témához, de mélyszegénységben élő családoknak sem állok neki okoskodni, hogy befektetések meg megtakarítások... egyszerűen van egy szint ami felett nem engedheti meg magának az ember a prosztó stílust. Van ilyen vonal a szakmákban és a sportban is.


Aki valóban mestere a sportjának, szakmájának, az nem szorul megerősítésre félrészegek között. Remélem, legalább ennyiben egyetértünk. :)

2021. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem azt nem veszed számításba 5ös ebben az egészben, hogy az ilyesmi rendszeresen bunyózók közt, nem a megerősítésről szól, hanem a kikapcsolódás egy formája. Ezért is nem mimózáskodtak be a srácok, akiket levert a kérdező palija, hanem vették a lapot, hogy tanulhatnak tőle, ezért is nem leléptek durcán, hanem hozták a sörét, meg köré gyűltek, befogadták.

Amúgy most eszembe jutott Rejtő Jenő Gorcsev Ivánja, aki az apósával boxolt össze rendszeresen a pincében és utána röhögve jöttek fel piálni egyet, feldagadt pofával, hiába volt a fater valami nagymenő cégvezető...viszont régen ő is légiós volt és emlékezett, hogy az ilyesmi vagány dolog, ami felpezsdíti a vért, visszaadja az életerőt. Ezért hiába próbálod ezt a fajta őszinte férfias megmérettetést sportolói erények mögé bújtatva meg kibújni alóla mert hogy x akkora nagy harcművész mester, meg proli gúnyába rakni, ez mellébeszélés. Az viszont hogy kiállsz valakivel szemtől szemben bunyózni...az őszinte és személyes dolog, ahol nem számít, hogy kicsoda micsoda a másik ember az életben.

2021. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Normális, tanult felnőtt ember nem bunyózik.

Van az a réteg, de értelmes ember nem ezzel mutatkozik be sehol sem.


Ez a kérdés egy tini szintű kamu.

2021. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
2 bunyó között meg körbementek babakocsival, és begyűjtötték a fellelhető alumíniumot...
2021. okt. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!