Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vol már olyan, hogy "alulválas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vol már olyan, hogy "alulválasztottál"?

Figyelt kérdés

Egyszer egy pszichológus mondta, hogy az önbizalomhiányos/önismerettel hadilábon álló/elkeseredett emberek gyakran "rangjukon" alul választanak társat és ebből a későbbiekben (hosszú távon) párkapcsolati problémák lesznek. Nyilván nem szép így kifejezni, hogy "rangon alul választ" valaki, illetve nehéz is meghatározni konkrét esetet. Nekem pl. a tehetős, többdiplomás, magas életszínvonalon élő és a nélkülöző, iskolázatlan (8 ált.) páros jut eszembe, de ez nagyon sarkított példa (és ettől még lehet boldog az életük).

Volt veled olyan, hogy "alulválasztottál" vagy ismersz ilyen párt? Mik a tapasztalatok?



2021. okt. 18. 20:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Na az a pszichológus is visszaadhatná a papírját, ha ilyen hülye.
2021. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Volt

Haverom + a ragyàs fogatlan lelki problèmàs csaja (szorongàs , beteges féltékenység )


ok: havernàl a kapuzàràsi pànik ,mert ő nem így képzelte el az életet kell neki meg egy gyerek , mire vàrjon ( előző válása sement mèg le )

2021. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
13%
Azért tettem, mert élveztem éreztetni vele a különbséget kettőnk között.
2021. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Ez hülyeség. Alapból válogatósnak tartom magam, külsőleg is elég érdekes, mások szerint rossz izles van. Valahogy soha nem a pasik kinézete, vagy a rangja erdekelt, hanem hogy milyen hatást gyakorolt rám.

Volt hogy olyan pasi tetszett, ski mások szerint kifejezetten csúnya volt, de nem is a kukseje miatt tetszett meg, hanem mert lehengerlő volt a stílusa.

Faroksagot mondott a pszichológus.

26N

2021. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

Eszedbe juthat a szorgalmas-lusta, nagylelkű-irigy páros is.

Szerintem úgy érti a doki, hogy a + találkozik a --al, aztán lesz a végén egy nagy büdös 0.

2021. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Volt, változó végkimenetellel. Akinél bármiben meg én voltam "alul", és ő se volt egy mentális sérült valaki, ott kiegyenlítődött, nem volt semmi gond. De volt olyan is, aki úgy próbálta magát felemelni, hogy engem lenyomott, ő komoly személyisegzavaros is volt. Na, azt például kihagyhattam volna. Egy szóval pokol.
2021. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Ismerek.


A srác 35 körüli milliomos kereskedő fia, mondjuk úgy az újgazdagok világában szocializálódott. Porsche, Mini, ékszerek, utazások. Egy család ahol soha nem volt gond a pénz és soha nem ismerte meg a nélkülözés világát. Továbbá abban a szellemben nőtt fel hogy alkalmazottak száza dolgozik nekik.


A csaj 25 körüli, szegény munkáscsaládból származó lány. A szüleinek hiteleik vannak, hónapról hónapra élnek. A csaj havi 180.000 dolgozik mint alkalmazott.

Miután megismerkedtek a csaj azonnal a sráchoz cuccolt át és azóta is együtt élnek. Házasságban reménykedik a csaj és hogy egy életre be biztosítja magát a milliomos srác mellett.

A két család gazdasági, kulturális, szellemi különbségei kézzel foghatóak.

2021. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az alulválasztás egy létező dolog a pszichológiában. Velem előfordult, de nem is igazán az zavart, hogy enyhén szólva sem volt egy Adonisz, illetve lusta is volt. Ezeket el tudtam volna fogadni, ha nem megy át egy erőszakos, bántalmazó senkiháziba. A tulajdonának tekintett sajnos.
2021. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

Sosem gondolkodtam így. Volt 2 szakvizsgás orvos, olimpiai kerettag sportoló, bolti eladó, rendőr, állatorvos, TAXI sofőr, vagyonőr, meg egyetemi diplomás könyvtáros barátnőm is. Mindenevő vagyok.


De komoly kapcsolatra, őszintén megvallva, nem kéne sem élsportoló, sem orvos, sem más, munkamániás csaj sem. És a 3 műszak miatt gyári melós sem.

2021. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Én nem de az egyik barátnőm sajnos igen. Egyetemista (lassan alapdiplomás) értelmes csajszi. Ügyes abban amit csinál és szereti is. Kedves, normális.


Ehhez képest a palija egy bunkó, tanulatlan p*raszt. A parasztot a viselkedésére értem. Nem is "tanult" de ezzel nem lenne baj ha normális, értelmes lenne. De nem az. Viselkedni nem tud, stb. Nem részletezem. Sokkal jobbat érdemelne a barátnőm.

2021. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!