Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok exe beállítana egy ilyennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Párom exével mint kiderült pár hete tartják a kapcsolatot.

Reggel derült ki amikor is találtam valamit ami ismeretlen tárgy, akkor kérdeztem rá mi ez, és akkor elmondta hogy az exe csak el akarja adni neki.

Nem sokkal rá jön a párom, hogy a nő idejön, hozzánk, és most. Pörög a nap...

Kérdezte megengedem-e, de igazából rég úton volt addigra.

Megjött az exe. Rövid időre, és csak elköszönni, mert hogy valamit ki kell műteni az agyából. Elbúcsúzni jött.


Szótlanul néztem végig ezt az egészet. A nő nagyon sok kárt tett már nekem, voltak durva dolgai. Mindig is ölt engem.

Nem tudom mennyire szemét dolog, de nem tudom hogy most igazat mondott-e. Rosszul érzem magam, mert a barátom már sír ugy sajnálja a nőt.

Nekem meg itt vannak a kételyeim, nekem ködös volt amit elmondott. Halálos beteg de mégsem biztos, túléli de a másik szerint nem, a tünetei is zavarosak voltak.

Elköszöntünk tőle, és az ők akkori nyelvükön búcsúztak el. Azóta kb meg sem tudok szólalni.


Nem tudom mit higgyek vagy mit ne, teljesen összezavarodtam...


2021. okt. 23. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég fura. Még ha igaz is (amiben ha jól értem, te azért kételkedsz), akkor se értem, hogy miért az exétől akar elbúcsúzni. Ilyen esetben nekem eszembe se jutna, hiszen nem az életem része, nem tartjuk a kapcsolatot és minek búcsúzkodjak olyantól, akivel már kitudja mióta nem is találkoztam. Persze ha felhívna, hogy haldoklik, akkor sajnálnám, mint bármelyik másik régi ismerőst, aki egyszer sokat jelentett számomra.

Megértem, hogy nem bízol benne, hiszen korábban bekavart, felbukkant a semmiből és elvileg haldoklik, de lehet mégse. Szerintem ilyen esetben bennem is felmerülne, hogy mi van ha kamuzik és ezzel akarja visszaszerezni a párodat. Most felkereste, majd egyre többet beszélgetnek, nosztalgiáznak és utána majd valami csoda folytán teljesen felépül. Szerintem ez nem szemétség tőled, mivel vannak korábbi események, amik miatt nem bízol benne.

2021. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Pontosan. Nem az első ilyen tette, de ez a legdurvább ezzel a sztorival. Sajnos ezerrel kételjedek, pláne hogy kifele menet azt mondta, hogy "ma már nem zavar"...

Barátja is van, itt él még a városban de mégsem, nagyon zavaros volt minden. Reggel még kórházban volt, de most ide sétál.

Sajnos azóta sem tudok mit mondani a barátomnak. Ő bocsánatot kért hogy felzaklattak, de nekem semmi nem jön ki a torkomon. Ha felhoznám a kételyeim nem tudom hogy reagálna. Szerinte minden rendben van.

2021. okt. 23. 15:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértelek, de amíg nincs bizonyíték vagy bármi nagyon gyanús jel, ne hozd fel a barátodnak a kételyeidet, mert csak te leszel a rossz és a szívtelen.

Ha tényleg nem csak búcsúzni akar, hanem továbbra se kopik le a barátodról, akkor megmondhatod neki, hogy a lánynak van párja, barátai és családja, ők támogatják és segítik, neki az exeként nem kéne ennyire belefolynia. Ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Esetleg ha máskor is találkoztok még úgy, hogy mindhárman ott vagytok, aggódóan kérdezgesd a betegségéről. Ha kamu, akkor lehet belezavarodik és leleplezi magát. Bár ha képes lenne ilyennel próbálkozni a ex visszaszerzéséért, biztosan felkészült. Van közös ismerősötök, aki őt viszonylag közelről ismeri (szóval ha igaz, akkor neki is tudnia kéne a betegségéről)? Ha igen, én a helyedben felhoznám, hogy milyen szomorú, hogy ez a lány ilyen fiatalon halálos beteg. Azért csak nem hazudik a családjának és a barátainak is.


De azért ne könyveld el biztosra, hogy kamu, mert hiába az előzmények, még akár igaz is lehet. De amíg nincs biztosabb infód, teljesen jogos, hogy vannak kétségeid.

2021. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem kívánok rosszat senkinek, még neki sem. Persze nem akarok hülyének se féltékenynek tűnni így inkább hallgatok.

Amíg itt volt csak azt mondta mennyire egyedül van, a családja is tesz rá. Magányos és reméli hogy nem ébred fel a műtétből.


#2 már az altatási résznél bezavarodott.


Meglátjuk mit hoz még a jövő, de ha ezt külsősként látnám tuti azt mondanám fake.

2021. okt. 23. 16:17
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos a legközelebbi környezetemben történt meg. A srác szakított a lánnyal, mert a lány félre járkált. Aztán a lány úgy próbálta a srácot visszacsábítani, hogy azt hazudta tüdőrákos. Majdnem sikerült is, de szerencsére a család és a barátok nem hittek már a lánynak és rábeszélték a srácot, hogy nyissa ki a szemét és kisérje el orvoshoz a lanyt. Hát kiderült hatalmas kamu volt az egész.

A legundorítóbb dolog hazugsággal, manipulációval, akár valami gonoszkodással visszacsábítani valakit, aki felejteni próbál.


Remélem nem erről van szó nálatok, de azért légy résen. Sok aljas ember van, aki messzire is képes elmenni, hogy elérje a célját.

2021. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Van olyan exem, aki ha felhívna hogy bajban van és segítsek, akkor minden tőlem telhetőt megtennék hogy segítsek neki tekintet nélkül arra, hogy a jelenlegi bnőm esetleg rossz szemmel nézné-e vagy sem. És nem azért mert ne szeretném a mostani barátnőmet, hanem ha valaki elég fontos volt nekem, hogy éveket éljek vele akkor valamennyire összefonódott a sorsunk.

Nem érdekel ilyenkor egy másik nő egoista féltékeny sivalkodása.

2021. okt. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Jó nagy papucs vagy, biztos azért hagyott el. :D
2021. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy itt fentebb írta valaki, ha az én exem elohozakodna ezzel akkor azt mondanám hogy sajnálom mint bármelyik másik embert de ennyi. Ha már nem vagyunk együtt és nem jelent semmit akkor nem bucsuzkodok, pláne nem erzekenyulok el annyira hogy sírjak. A pasi még nincs túl az exen. Én szakitanek, nekem ez nem fér bele.
2021. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
8-as latja jol. Egyaltalan nincs tul az exen. Az, hogy musor volt vagy sem az lenyegeben mindegy. A baratod lelekben nem veled van, hanem a masikkkal. Ezek azok a lathatatlan kotelekek azok, amiket el kell vagni, mielott az ember uj kapcsolatba kezd. At vagy verve, mert o ezt nem tette meg. Ha kidobod, masnap mar a masik csaj ajtajat kapirgalja.
2021. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

8,9 Gheci. Milyen emberek vagytok ti? Ha felhív egy ember akivel előtte évekig együtt éltetek, szerettetek, sírtatok és elmondja hogy meg fog halni és fél és kétségbeesett, akkor szerintetek erre az a normális reakció hogy elkülditek a véres f.szba mint "bármelyik másik embert"? 😃

És ha valaki elérzékenyül és ilyenkor együtt sír vele, akkor ő a nyomorult hülye, aki nincs túl az exén?

Milyen szardarab lelkiszegény empátia nélküli mocsok szennyek vagytok ti?

Mi ez hogy "Ezek azok a lathatatlan kotelekek azok, amiket el kell vagni"?

Anyád. Talán éppen ez tesz emberré.

2021. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!