Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 47, én 50 vagyok.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 47, én 50 vagyok.2 éve vagyunk együtt.Elszólta magát, hogy már nem tud úgy szeretni mint régen,nem megy neki.Ragaszkodik hozzám,mert hogy én nagyon szeretem,és ezt érzi.Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk,mert minden más fontosabb volt neki mint én,és a kapcsolatunk.A munkája,a felnőtt nagyfia.Volt hét,hogy nem is találkoztunk,pedig 10 km-re lakunk egymástól.Akkor besokalltam,és próbáltam vele megbeszélni,hogy nekem ez nem jó.Mivel szeretem nagyon,kibékültünk.Persze semmi nem változott.Most úgy érzem,hogy becsapott,hiszen nem tud igazán szeretni.Kihasznál,mert mindenben segítek neki,tudja hogy imádom.Most ez nálam kiverte a biztosítékot.Tőlem elvárja hogy szeressem nagyon,ő közli hogy nem tud úgy igazán szeretni,csak szeretni.

2021. okt. 24. 00:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Nincs gond azzal, ha "csak szeret" az ember, de akkor ne használjon ki valakit, aki meg nagyon szeret.
2021. okt. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Én keresnék a helyedben egy olyan nőt, aki igazán tud szeretni. Rövid az élet, kár elfecsérelni valakire, aki csak kihasznál.
2021. okt. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Mar ne is haragudj, de jo hogy a fia fontosabb.
2021. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy mit jelent neked/neki igazán szeretni, de ha ilyet mond, akkor egyáltalán nem szeret. 2 év alatt össze kellett volna költözni, 10km az séta távolság, semmi nem indokolja, hogy ne találkozzatok hetekig.
2021. okt. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%

4-es, miért kéne összeköltözni? Ebben a korban már nem új család alapítása a cél. Én 43 vagyok, a fene se akarna összeköltözni életem szerelmével. Volt idő, amikor semmi másra nem vágytam, csak ünnepnapokra, hogy várjam a következő találkozót, őrületes szexre, de nem arra, hogy főzhessek-moshassak-takaríthassak rá és gyereket szülni se szeretnék már senkinek. Ettől még szerelmes voltam, majdnem belehaltam. De ennyi idősen már nem elég rugalmas mindenki ahhoz, hogy új életet kezdjen egy új családot létrehozva. Hogy megint az legyen, hogy közös az otthonunk, ezért akkor is együtt lakunk, ha már rég vége a kapcsolatunkak? Köszönöm, de ebből elég volt 20 éven át. Ebben a korban, aki teheti, őrizze meg az önállóságát és maradjon ünnep a kapcsolat.

A kérdező esetében nem az a baj, hogy nem költöztek össze, attól lehetne még ez világraszóló szerelem. A gond az, hogy ez a nő nem szerelmes és valószínű soha nem is volt az. Jól jön neki a pasi, aki szexért cserébe megjavít ezt-azt a házban. Jól jár végülis mindenki. Mivel a kérdező viszont érzelmileg is benne van ebben az egészben, ez a felállás így mégsem fogja boldoggá tenni soha.

2021. okt. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5-ös. Ezen a "ez a nő nem szerelmes és valószínű soha nem is volt az" én is sokat gondolkoztam.Volt hogy próbáltam erről faggatni.Azt mondta,hogy ő szerelmes volt,de az az érzés már nincs,helyette valami mélyebb,és igazi szeretet érzés van.Na de most meg mint kiderült,nem tud "jobban" szeretni.Ja,és mondott olyat is,hogy ezt ő kihívásnak tekinti,mert szeretne úgy szeretni,mint amennyire én szeretem őt,és neki szüksége van arra hogy én ugyanígy,nagyon szeressem addig is,mert én feltöltöm energiával ezzel.

Én most azt érzem,hogy becsapott,és nem akkor nincs szükségem rá a továbbiakban.

Szerintem egy nagyon szerethető pasi vagyok(mindenki ezt mondja),szeretnék találni egy őszinte,kedves,érzelmes,szeretni tudó nőt ebben az életben.Szeretethiányom van,és érzelmi biztonságra vágyom.Ez a nő érzelmi biztonság terén nálam nulla lett,már nem tudok megbízni benne.

2021. okt. 24. 06:58
 7/27 A kérdező kommentje:
3-as! Azért ezzel vitatkoznék. Amikor elhívtam nem olyan régen egy hétvégi kikapcsolódásra,kirándulásra a párom,hogy átbeszélhessünk mindent és kettesben legyünk,....akkor ő arra kért,hogy hadd jöjjön a fia is,mert neki is tetszene,és ne egyedül legyen otthon.Felnőtt nagyfiúról van szó, aki szeret a haverokkal rendszeresen kocsmába menni,teljesen önálló,rendes srác.Éli az életét nélkülünk is,csak anyuka nem akarja elengedni a kezét...
2021. okt. 24. 07:02
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja!És a kirándulás első napján úgy éreztem, mintha csak az ő kísérőjük lennék.Ők el vannak kettesben, én meg ott vagyok.Nagyon elegem lett akkor az egészből.A második nap jobb volt,de lehet hogy csak azért mert kettesben ezt finoman szóvá tettem neki.
2021. okt. 24. 07:05
 9/27 anonim ***** válasza:
6%
50 évesen örülhetsz hogy talàltàl egy normàlis nőt, ki a fene lenne szerelmes egy ilyen korú férfiba?
2021. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9! Ez a legnagyobb hülyeség,amit valaha olvastam.Te milyen világban élsz? Honnan pottyantottak ide?

Én olyan pasi vagyok,akibe jelenleg is szerelmes pár olyan nő,akivel kapcsolatom volt,és ezt nem titkolják.Csak nekem pont ez a nő tetszett valamiért.Tudod, a "lila köd",...már kezdem bánni.

2021. okt. 24. 07:25
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!