Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újraépítenétek a bizalmat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újraépítenétek a bizalmat, ha az egyik barátnőtöknek írt volna ilyet részegen a párotok?

Figyelt kérdés

Nem akarok wall of textet írni. Röviden. Mi egy huszonéves pár vagyunk, 3 éves kapcsolatban, másfél éve együtt lakunk.

Nemrég voltunk egy születésnapi bulin ahol mindketten kellően beittunk. Másnap írta az egyik barátnőm (aki amúgy meleg, 8 éve kapcsolatban van), hogy a párom ráírt hajnalban.

Kb ilyeneket írt neki érthetetlenül, tele hibákkal, hogy "köszönök mindent és ha bármikor szeretnél beszélgetni szólj, és hatalmas kincs vagy remélem tudod" meg ilyesmik. Pár mondat volt. Meg szivecskék.


Mikor páromat számonkértem másnap, azt mondta, hogy kb. 1 órát lelkiztek kettesben. Azon az estén amúgy a lány párja is ott volt, meg ugye én is. Azt mondta párom, hogy semmi extráról nem beszéltek csak nagyon jól esett neki hogy végre valaki meghallgatta, beszélgetett vele. Az igaz, hogy a barátai nagyon eltávolodtak, alig beszélget már a haverjaival, mindenki dolgozik, sulizik, barátnőzik stb és tök felszínes lett a kapcsolat, erről már panaszkodott korábban nekem, hogy mikor összefutnak max ilyen sablon "mi a helyzet" van de amúgy egyikőjüket se érdekli tényleg mi van vele.

És ez jól esett most neki.


Azt mondta semmi mögöttes szándék nem volt benne, borzasztóan is érezte magát hogy ennyire félreérthetően fogalmazott és így elszaladt vele a ló, ittas volt, nem érti miért csinálta. Elnézést kért tőlem, a lánytól és a lány barátnőjétől is.


Én elsőkörben szakítani szerettem volna, mert ez nekem nem fér bele. De igazából nem tudom túlreagálom-e. Nagyon jó a kapcsolatunk, kedves és figyelmes velem, ezen kívül ismerem lassan 10 éve is. Világéletemben oda voltam érte, szerettem, és boldoggá tesz. Nem tudom, hogy ez most tényleg csak ilyen túlzás volt a részéről, amiért végre nyitott fülekre talált hosszú idő után (rajtam kívül természetesen), de ez akkor sem oké. Ezzel tisztában van amúgy ő is, milliószor elnézést kért és amióta ez történt, hetek óta bizonyít mindenféle módon, hogy kárpótoljon. Illetve megígérte, hogy idén már egy pohár bort sem iszik, teljesen száraz hónapokat fog tartani és megpróbálja a régi barátságait újraépíteni.


Ti mit gondoltok? Fizikai megcsalás nem történt, talán még flörtnek sem nevezhető, de abszolút határ átlépés. Néha hülyének érzem magam, hogy elnéztem, de sokszor meg úgy érzem túl tudunk lendülni ezen, ha eltelik elég idő és újra felépül a bizalmam felé.


2021. okt. 26. 20:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Engem ez nem akasztana ki személy szerint. Jól esett neki a lelkizés, és a pia felerősítette a reakcióját. Részegen az emberek mindent felnagyítanak. Én is szoktam ilyet mondani/írni, ha részeg vagyok, és pl. ad nekem valaki egy zsepit mikor folyik az orrom. Még olyan embernek is, akit amúgy nem is ismerek. Mert az a kis hálát, amit érzek józanon felnagyítja a pia.

Szerintem baromság lenne ilyenen szakítani, mikor ezen kívül mindem rendben a kapcsolatotokban.

2021. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a megerősítést.

Azt még kihagytam, hogy ami a leginkább a kételyeket adta az az, hogy mikor megkérdeztem tőle, hogy ő amúgy elmondta volna nekem, őszintén azt felelte hogy nem... azt mondta túlságosan szégyellte volna elmondani.


Nem igazán értem, mert sokkal jobban jött volna ki a veszekedésből, ha tőle hallom és nem a 3. féltől, és ezt ő is tudja. Én amúgy rettentően, szinte megszállottan vallom a monogámiát, így nálam ilyen elő se fordulna mert élből lekoppintok minden ellenkező neműt, de ha ilyenre kerülne sor, elsőként mondanám neki és a seggét is kinyalnám hónapokig utána.


Ez utóbbi rendben van, de fáj, hogy ennyire konfliktuskerülő.

2021. okt. 26. 20:44
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Ebben semmi szakítani valót nem találok.


Akkor a férjem is váljon el tőlem, mert egy barátomra mindig mondom, hogy imádom, meg egymás nyakába ugrunk és jól megölelgetjük egymást akárhányszor találkozunk?

Ebbe pedig sokkal többet lehehtne bele látni ha akarna az ember.

De tudja férjem, és az ő felesége is, hogy nincs mit.

Ja, és mindezt mi józanul tesszük :D

2021. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#3 ezt is abszolút értem. És köszönöm a véleményed. De ti ezt egymás tudtával, akár egymás orra előtt teszitek.


Nekem ami itt fájt, az a sunyiskodás, hogy egyrészt kettesben lelkiztek valahol 1 órát, másrészt utána írogatott neki privátban, harmadrészt még reggel se mondta el. Ő is érezte valahol, hogy ez nincs rendben, ezért sem szólt róla. Meg mert ismer, tudja, hogy reagáltam volna... Ettől függetlenül sem volt korrektség az egészben.

2021. okt. 26. 20:48
 5/25 harebell ***** válasza:
79%

Szerintem ebben önmagában semmi problémás nincs, az én szememben ez abszolút nem "határátlépés" vagy ilyesmi. Azt, hogy ő miért szégyellte ennyire, meg miért próbálta titkolni előtted, nem értem, de nem hiszem, hogy ne lehetne ezt megbeszélni.


"Én amúgy rettentően, szinte megszállottan vallom a monogámiát, így nálam ilyen elő se fordulna mert élből lekoppintok minden ellenkező neműt,"


Én is 100% monogám vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne az embernek ellenkező nemű barátja vagy ne lelkizhetne mással.

2021. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, nekem a hátamon feláll a szőr attól ahogy hozzáállsz ehhez. Én biztos hogy nem tudnálak elviselni téged és nem hogy nem puncsolnék, de bocsánatot sem kérnék egy ilyen miatt. Borzasztóan ellenszenves számomra, hogy nyomorult foszer egy ilyen kis hülyeség miatt lemegy neked kutyába és te még azon gondolkodsz hogy neked ez sem elég. Brrr.
2021. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#6, ezt is elfogadom, természetesen nem vagyunk egyformák és hidd el, hogy én sem tudnálak téged elviselni valószínűleg. Ettől szép a világ, hogy különbözünk.
2021. okt. 26. 21:09
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanazt akartam írni, mint a hatos. Nem csodálkozom, hogy ez a nyomorult ember ennyire magányos melletted. Ki akarod rúgni, mert mással is mert beszélgetni egy órát.

Hát, hogy rohadnál meg.... Remélem szakít veled és talál egy normális társat.

2021. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Továbbra sem a lelkizés a bajom. Hanem hogy utána privátban megkereste és olyan dolgokat írt neki amiket nekem szokott, és eltitkolta volna, ha a lány nem szól róla.


Szerintetek hogy lehet az, hogy csak én fújom fel, mégis a lány teljesen magától elküldte screenshotban másnap reggel, hogy ez amúgy mi?

2021. okt. 26. 21:41
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

De tényleg nem értelek. Gondolom a párod is tudta, hogy a lány meleg. Akkor meg szerinted mi más lehetett az üzenetének a szándéka mint amit ki lehet olvasni belőle?

Nem mondta el. Mert az embernek megvan, hgoy milyen jellegű dolgokat kivel tud megbeszélni. Lehet olyat mondott el a lánynak, amit vele érzett, hogy neki el tudja mondani. Ha megmondja, hogy írt neki, akkor azt is meg kell mondania, hogy miről lelkiztek.

Egyébként meg, ha nem vetted észre, hogy egy órára eltűnt a párod, akkor meg most mit problémázol?:D Akkor sem igen érdekelhetett ezek szerint...

Ha meg nem elvonulva lelkiztek, akkor meg megintcsak nem lehet semmi a dologban...

2021. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!