Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőket is ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőket is ennyire zavar, ha a barátja meztelen fotókat likeol instagramon?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitokra lennék kiváncsi, hogy mást is zavar, zavart-e ez a jelenség, hogy reagált rá? 8 hónapig voltam együtt az exemmel, sosem neztem kit követ vagy likeol instagramon, de aztán valahogy a 6. hónap után kerestem egyik ismerősét a követései között és akkor vettem érszre, hogy vagy 8-10 olyan lányt követ, likeol, akiknek az oldala csak meztelen vagy bugyis fotókról szól. Engem ez akkor nagyon zavart, meg is mondtam neki. Erre az a válasz jött, hogy ő mindent is belikeol, meg amúgy is ez nem jelent semmit. Én bevallom őszintén abban az időszakomban nem álltam túl jól önbizalom téren, nagyon zavart a dolog, elkezdtem összehasonlítani magam mindenkivel. Szerencsére ezt én azóta teljesen elengedtem. Rá 2 hónapra szakítottam is vele, nem kifejezetten emiatt, de ez is tökéletes példája volt számomra annak, hogy semmibe veszi nekem mi hogy esik. Ti hogy reagálnátok erre a jelenségre? Zavarna benneteket?

2021. okt. 27. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy azután is tovább folytatta, miután megmondtam neki, hogy nagyon rosszul esik.
2021. okt. 27. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor én is kevésnek érzem magam.. jogosan zavar!
2021. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos.
2021. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztelt téged, ennyi! Jól tetted és mást is zavarna ez...
2021. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érezném magam kevésnek. Más miatt zavar,méghozzá, hogy az ilyen lányokra nyakukat csorgató, kiskutyába is lemenni képes "férfiak" egy alsóbb intelligencia határt képviselnek. Valahogy nem tartom túl kifinomultnak az ilyen embereket.
2021. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!