Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnék tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni, hogy ne kelljen hazudnom többé?

Figyelt kérdés
Sose volt vaginális orgazmusom, saját magamnak sem tudtam előidézni még életemben. A férjemnek viszont a legelejétől fogva hazudtam erről és színlelek, mert tudtam, hogy neki ez nagyon fontos. Igazából van orgazmusom, mert majdnem minden alkalommal ki szokott nyalni, a behatolást is élvezem, szoktam “jótérezni”, de nem hinném, hogy abból valaha lehetne orgazmus. Nagyon szégyellem ezt az egészet, sose merném neki bevallani, szerintem ez váló ok lenne. Akinek sikerült elérnie, hogy legyen vaginális orgazmusa, annak hogy sikerült?

2021. nov. 2. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ezt az elején szúrtad el; minek hazudni? Ha egyenesen beszéltél volna róla, akkor változtat úgy, hogy ilyen módon is jó legyen. Legtöbb nő nem tud szimpla behatolástól elmenni.

Nem gondolom, hogy ha megfelelően kommunikálsz róla, akkor válóok lenne, de az biztos, hogy önbecsülése sérülne.

Ne mond el. Inkább kezdjed el izgatni magad közben ujjaddal. Ha megkérdezi miért, egyszerűen annyit mondasz, hogy így még jobb érzés. Hozzáadni mindig lehet, az nem bántó.

2021. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Baratnomnek se volt soha, csak csiklos, az is csak nagyon ritkan. Attol fuggetlenul szeret szexelni, csak valahogy nem tud eljutni a kielegulesig. Oszinten neha 3-4 perc utan azt mondja h o ugy erzi most nem fog sikerulni es nem is kenyezteti magat tovabb, csak ram fokuzal.

Siman megertem ot, nem tudom a ferjednek miert ilyen kicsi az onbecsulese, de ha ez valo ok nala akkor vagy ne mond el vagy keress egy rendes ferfit...

2021. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem sem volt, csak csikló. Illetve álmomban vagy álomtól. A terhességem alatt nagyon sűrű lett, akkor 2 naponta orgazmussal ébredtem az éjszaka közepén. 😅

Sok nőnek nincs orgazmusa így. Az lett volna a legjobb, ha nem vagy nyuszi és őszintén felvállalod.

2021. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyon szégyellem ezt az egészet, sose merném neki bevallani, szerintem ez váló ok lenne."


Na ne. Férfiként kb. már huszonéves korom elején tudtam, hogy nem minden nő képes a vaginális orgazmusra. A francnak kellett hazudoznod amúgy?


Akinek ez válóok, az olyan is. Hagyd abba a hazudozást és inkább beszélj vele arról, mit élvezel az ágyban. Ennyi.

2021. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Én aztán nagy szexuális tanácsadó vagyok. Ha élvezed te is, ő is akkor hol a probléma? Írod hogy igazából van orgazmusod. Szerintem ez megint olyan dolog amit elhitettek a nőkkel, férfiakkal, hogy az az orgazmus amikor vulkán kitörés van, meg sokkos állapot. És mi van ha egyáltalán nincs is így? Szerintem a legtöbb nőnél szintén így van, mint nálad. Régebben olvastam ilyesmikről, csak azért merek okoskodni.
2021. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kellett volna, de már rég késő. Nem értem magamat miért hazudtam, talán mert egyszerűbb volt így. Nehéz elmagyarázni, hogy akkor miért szeretek szexelni, valószínűleg el sem hinné, hogy tényleg szeretek. Nem érdemli ezt tőlem :(

Minden cikk erről nagyon homályosan fogalmaz, mintha megmondaná a titkos receptet, de aztán semmi. Nem hinném, hogy azzal lenne baj, hogy ne indulnék rá be, vagy akármi, mégis azt írják, hogy fejben dől el. Volt valaki aki eljutott odáig, ha korábban sose volt, vagy erről tegyek le...?

2021. nov. 2. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 Próbálkozni lehet, de nem biztos, hogy neked menni fog. Semmi gond nincs azzal, ha a klitorális orgazmussal tudsz csak elmenni. Egy férfi, aki szeret, ehhez alkalmazkodik és így szerez neked örömet.


Aki emiatt elhagy (nekem egyébként ez a gondolat maga abszurd), az nem szeret téged.

2021. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: de azt írtad, hogy van neked, csak nem az aktustól. Ez teljesen normális. Amiket olvastál olyan nőknek szól, akiknél egyszer sem volt, mert igen, lehet mentális gátja.
2021. nov. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

lehet, ha vki más dugna meg jól, elmennél vele.

vegyél egy elemes vibrátort és próbálkozz.

2021. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es nyers, de szerintem nem mond hülyeséget.
2021. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!