Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig csak én közelítek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig csak én közelítek a páromhoz ha akarok valamit estére! Miért csak én akarom, a párom meg nem?

Figyelt kérdés

Ő általában kifogásol, ha egy csókot is akarok tőle. Amúgy csak én adok neki csókot, Ő nem add magától és ez elszomorít! :( Pedig ezt már mondam neki, hogy miért utasít el és miért ilyen velem, mert nekem ez rosszul esik. De ő azt mondja, hogy nem tudom...

Tudom, hogy szeret! Ezért is akarok neki jót nemcsak magamnak.

Nekem is jólesne ha ő kezdeményezne nem csak én! De ezt várhatom...

Mit csináljak még? Hogyan adjam a tudtára, hogy vegye észre magát már ilyen téren?


2008. dec. 12. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlo vagyok....ha a párom akar,akkor akcio,de ha nem,akkor nincs semmi.ez ilyen természet.ő ilyen.probáld ki,hogy mindennap rámászol.akkor mindennap lesz valami,még ha kifogásokat is találgat...
2008. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is már 10 hónapja együtt vagyunk de nálunk is mindig én kezdeményezek...legyen akár csókról,szexről szó!
2008. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet szereti ha te kezdeményezel. Minden este azt várja mikor csókolod már meg :P

Lehet fél kezdeményezni vagy valami.

Régen volt nekem egy tévhitem. Barátnömmel minden este volt. És egy idö után nem kezdeményeztem mert nem akartam hogy azt higgye csak azért vagyok vele. na sziasztok

2008. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. dec. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!