Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A szexet tekintetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szexet tekintetitek egy kapcsolat legfontosabb pillérjének ?

Figyelt kérdés

Várom nők szavazatát.


Működhet úgy jól egy kapcsolat ha a szex nem túl jól/ átlagos viszont minden más terület rendben van ( anyagi, kommunikáció, bizalom stb.... ), vagy inkább akkor már legyen az hogy isteni a szex de más területek problémásak kapcsolatban ( játszmák, féltékenykedések stb... )


Tehát összeségében érdekel hogy tényleg a legfontosabb e a szex nálatok egy kapcsolatban.



2021. nov. 7. 07:44
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
45 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy kinek mennyire fontos a szex. Így nagyon eltérő válaszokat fogsz kapni.
2021. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
A kapcsolat olyan, mint egy naagy, tengerszorost átívelő híd. Ennek az egyik pillére a szex. Enélkül a híd még lehet hogy megáll, de ingatag, egy nagy vihar vagy a túl nagy forgalom hatására megbillenhet, összerogyhat egy váratlan pillanatban, és akkor mindennek vége.
2021. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, de nem a LEGfontosabb - az az emberi kapcsolat, szeretet.
2021. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon nem "legfontosabb pillér".


Amúgy sem vagyok az üres, felszínes élvezetek híve. Legelsősorban MINDEN A KOMMUNIKÁCIÓN múlik! Minden más azután jön.

2021. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Olyan fura hogy ma már a nőket valami szexéhes vadállatoknak gondolják! Mintha csak a 18-26 éves, gondtalan életet élő, utazok, kondizok, éttermekbe járok, a legjobb pasikkal futok típusú nőkön kívül nem is léteznének mások. Bár oké, lányokat kérdeztél, ott meg még erősen él a megfelelési kényszer a "szexi nő" sztereotípia irányába.
2021. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem a legfontosabb, de azért nagyon fontos. Hiába működik minden más szuperül, ha a szex nem elég, akár mennyiségben, akár minőségben, akkor az idővel kigyűrűzik a többi területre is és megmérgezi az egészet.

Viszont olyan kapcsolatban meg nem élnék, ahol a szexen kívül más nem működik, az max szexkapcsolat lehetne, de nekem meg az nem vonzó, szóval érted.

Mindennek klappolnia kell, ha tartós kapcsolatban gondolkodunk. Rövid távon persze bármi működhet.

2021. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Az, hogy ha minden jó, kivéve a szex, és emiatt váltok, az nem biztos, hogy azt jelenti, a szex a legfontosabb. Olyan szerintem eleve nincs, hogy minden jó, de valamiért a szex mégsem működik.

A szex az egyik legnagyobb intimitás, amit egy partnerrel meg lehet élni, ha az nem működik a partnerrel, akkor ott feltehető, hoy kommunikációs probléma is van, vagy nem figyelünk a másikra, ami pedig már nem "csak szex" kategória.

2021. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Egy hosszú, jó kapcsolathoz, a minden más sokkal fontosabb mint a szex.
2021. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem fontosabb, mint a bizalom, tisztelet, hűség, szeretet, de nem is elhanyagolhatóbb.

Nem hiszem, hogy együtt maradnék valakivel hosszabban, akivel rossz a szex. Az átlagost pedig nem nagyon tudom értelmezni. Ha nem fáj, de unalmas, rövid, semmitérő az is rossz. Ha, meg élvezem, vágyom rá és kielégít, akkor meg jó. Köztes állapotot nem tudok elképzelni.

2021. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben a szex az érzelmek kivetülése, kifejezése. Ha jól megy, igazán jól, testileg és lelkileg is kielégítő, akkor bizonyára az a kapcsolat az egyéb fontos területeken is jól megy (ez a korreláció fordítva értelmesebb lenne mondjuk, hogy ha jó a kapcsolat, egy hullámhosszon vagyunk, az energiáink harmónikusak egymással, akkor a szex is pont olyan jó). Tehát, ebből a szempontból nem lehet a szexet és az egyéb fontos dolgokat előrébb vagy hátrébb sorolni fontosságban, mert egymásból következő dolgok. De ez csak az én, erősen spirituális nézőpontom – viszont nekem totálisan bejött ez az elv.
2021. nov. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!