Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak rá a fiúra,vagy hagyjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá a fiúra,vagy hagyjam?ha csak találkozni kell vele,pánikrohamot kapok.

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve lett vége a 2 éves kapcsolatomnak.Kapásból utána interneten megismerkedtem egy fiúval.Azóta beszélünk,vagyis hát beszéltünk,mert kitöröltem.Nincsen semmi indokom rá,csak az,hogy pánikbeteg vagyok,és erőteljesen szorongok,főleg mikor új embereket,ezen belül is férfiakat kell megismerni.Nagyon durván megfelelési kényszerem van,és ha csak arra gondolok,hogy találkozunk,úgy érzem megáll a szívem,nem kapok levegőt,elájulás szélén vagyok,és nagyon magas a pulzusom.Alapvetően egy ideges,folyton stresszes természetű vagyok.Neki ezt leírtam,és értette,még viccet is csinált belőle,és mondta,ha felkészülök rá,majd találkozunk,viszont megijedtem,nagyon.Egyrészt,mert még a volt páromat sem sikerült lezárnom,másrészt próbálok most saját magammal,a saját dolgaimmal törődni,harmadrészt pedig ez a pánikroham.Utóbbi időben elkezdtem nézni az adatlapját is,kívácsiságból,mert hát tetszik a srác,és iszonyat sokat beszéltünk,meg van az egyhullámhossz.És az adatlapján láttam,hogy rengeteg lányt követ.Több ezret.És legtöbb ilyen "picsa kirakós"..ez nem igazán volt szimpatikus,persze annyira nem foglalkoztam vele,mert hát ugye teljesen letöröltem,nem válaszoltam neki.3nap múlva írt,miért nem válaszolok.Többször is bejelölt,2 közösség oldalon is,és tegnap írt megint,hogy valaha fogunk még beszélni.Nem tudom,írnom kéne neki rá,mert úgy tiszta?Vagy felesleges,úgy is csak egy lennék a sok közül?Nézi mindig mit rakok ki.Kitörlöm,és újra bejelöl vagy bekövet :DD szarul érzem magam.Mert egyrészt beszélnék vele,másrészt pedig nem tudom,hogy ezzel én megsértettem-e.Amúgy mindketten 20évesek vagyunk,egy helyen lakunk.Mit kéne tennem ? Hozzátenném,kaptam gyógyszert szorongásra,és pánikrohamjaimra.Nem rég kezdtem szedni,eddig semmit nem ér.

2021. nov. 7. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha ezt az egészet leegyszerűsítenéd arra a kérdésre, hogy te mit akarsz? Hogy akarod az életet, most egyedül tovább vagy esetleg vele? Szerintem mindentől függetlenül ett figyeld meg, ebben próbálj őszinte lenni magadhoz.
2021. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre egyedül, de még is vágyok valakire. Nehéz kérdés. Nem tudok rá válaszolni, így, ha találkozni sem bírok senkivel, a panikrohamjaim miatt.
2021. nov. 7. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

És mi van ha a te gyógyszered az lenne,hogyha lenne egy megfelelő társ melletted,aki megért,elfogad olyannak amilyen vagy? Ezzel jönne egy felszabadult érzés nálad,mikor a másikkal vagy,akkor megszűnne a szorongás,a megfelelési kényszer,mert tudod hogy elfogad és szeret és megbízol benne.

Nyilván ehhez egy megfelelő társ kell...de ha így ellőköd magadtól az embereket,akkor az esélyt sem fogod megadni magadnak a boldogságra.

Mert feltételezem szeretnél boldog párkapcsolatot...

2021. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 akkor ne írj neki, hagyd így a dolgot ahogy van. A vágyaidra meg ha jól értem még úgyis ott az exed.
2021. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Döntsd el, hogy akkor most az exed kell neked, vagy az új srác, vagy senki. Egyébként ez az indokolatlan letiltogatás annyira gyerekes dolog, főleg azokkal szemben, akik még meg is értenének és elfogadnának téged. Te nem csak a párkapcsolatokra vagy éretlen, hanem úgy egyáltalán az emberekkel való kommunikációra. Első körben tisztázd magadban, hogy kit/mit akarsz, aztán beszélj a sráccal normális módon, mondj el neki mindent őszintén. Ha ő normális volt veled, akkor joga van ahhoz, hogy tisztában legyen a helyzettel. Egyébként nem értem a nőket, amikor arról panaszkodnak, hogy nekik milyen nehéz a társkeresés, rajtad kívül is egy rakás olyan csaj van, akit a pszichés betegségei ellenére is elfogadnak, akinek volt/van/lenne valakije, ellentétben a hasonló problémákkal küzdő férfiakkal. Hát ennyire rossz a nők helyzete...
2021. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös!Nem tiltottam le.Azt írtam letöröltem,a kettő nem ugyanaz.Az exem szakított velem,ugyanis éppen ez az,hogy nem tudta elfogadni a pánikrohamjaimat,ezért mégjobban magamba fordultam,mert eldobott ennyiért.Szerintem ilyenkor természetes,hogy az ember nem akar egyből beleugrani egy másik kapcsolatba mert fél,hogy más is ezt teszi vele,vagy nem fogadja el.Én teszek a dolgokért,nap mint nap felkelek,és megcsinálom,amit kell,nem tudok vele mit csinálni,ha pszichésen ennyire megvisel az ismerkedés,hogy gyógyszereket kell szedjek,mert olyan szinten rosszul leszek,hogy elájulok.Nem,nem tudom mit szeretnék.És de,őszinte voltam vele,mert mindent elmondtam neki,amit gondolok az egészről,szimplán azért nem írok neki már egy ideje,mert nincs értelme így,ha nem fogok vele találkozni,előbb-utóbb úgy is szeretné,plusz,félek attól,hogy ő milyen.Ennyi.Nem nehéz a társkeresés,TÁRSat nehéz találni.Annyira különbözőek vagyunk.Én egy egyszerű kérdést tettem fel,mert fogalmam sincs,hogy érdekli-e olyan szinten,hogy leírjam neki,de valószínű,hogy lefogom,úgy a tiszta.Ennyi.
2021. nov. 7. 10:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Akkor mi lenne, ha nem ismerkednél? Ez a srác sem kényszerít semmire.
2021. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megirtam neki, hagyom. Előbb én legyem rendben,igy úgysem lehet ismerkedni.
2021. nov. 8. 05:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!