Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtartanátok vagy kirúgnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanátok vagy kirúgnátok az olyan barátnőt aki nem hajlandó szexelni esküvő előtt (maximum orál) és külön ágyban akar aludni ha szülőknél vagyunk?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Össze se jönnénk.
2021. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Vallási okokból is van önmegtartóztatás (az én ismeretségi körömben nagyon sokan élnek így.)


Te tudod, hogy neked mi fér bele. Én tiszteletben tudom tartani, hogy nem akarnak mindenáron kikezdeni velem a férfi ismerőseim. Sőt, inkább ezt becsülöm és értékelem bennük.


Ha a barátnőnek más a felfogása, hagyd, hadd legyen boldog mással. De akkor sem kell elbocsátani rossz szájízzel! Pláne nem "rúgunk" bele a másikba ártatlanul.

2021. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem kutya. Csak mondom.
2021. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk nem erről volt szó. Én sem vagyok az azonnal ágybamenés híve de azért nem tudom mennyien várnának erre akár éveket. Ha egyáltalán lesz ebből házasság...
2021. nov. 7. 17:07
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem egymást keresitek, ez fix.
2021. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

4-es Miért teszi, mennyi idő után, és milyen korban?

Pár hónap után érthető; ha kategorikusan kijelenti, hogy házasságig csak orál, az még vallásosság esetén is fura, az is szex. Nyilván, ha valaki szűz, akkor jó esetben meggondolja, hogy kivel fekszik le, de ha nincs vallásos oka, akkor előbb-utóbb megteszi.

2021. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Neki fontos, hogy a férje legyen az első. Lehet, hogy annyi engedményt tenne, hogy esküvő előtt már lehet többet is...

De ha te abban se vagy biztos, hogy el akarod venni, akkor tartsd tiszteletben annyira, hogy nem akarod mindenáron tönkretenni ezt az elképzelését azzal, hogy neked muszáj beleerőltetni a farkad. Szakíts vele! Könnyű lányokból ezerszer több van, keress egy olyat!

2021. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem.

Ő nem biztos abban, hogy készen áll a házasságra bárkivel.

2021. nov. 7. 17:56
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Feleségül veszed és az ágyban egy nulla mert szexuálisan nincs semmi tapasztalta.
2021. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem ennél nagyobb baj, hogy nem tudom ő mijor jelenti ki hány év múlva hogy kész a házasságra. Én meg addig várjak a semmire, mert megcsalni nem fogom ha már ő a barátnőm
2021. nov. 7. 18:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!