Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, jogosan kételkedem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, jogosan kételkedem?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig szól ha vlmiben segítség kell neki. Igyekszem hamar megoldani neki sokszor a sajátom félbe hagyva.


Viszont én lassan 2 hónapja kértem vasalja ki pár pólómat akkor azt mondta majd hétvégén..vagy fél éve kértem varrja meg a nadrágom.


Én ha rögtön esetleg nem tudom megoldani, fejben tartom és amint lehet csinálom.

Na ő nem, kimondja és szó elszall, ha rögtön nem csinálja tuti nem lesz megcsinálva..


Ne azon lovagoljunk hogy csináljam meg magamnak,mert én is meg tudtam volna csinálni azóta, hanem az hogy megkértem és semmi se rögtön se később.

Úgy érzem nem számíthatok rá..


2021. nov. 8. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Hónapokig nem vasaltad ki magadnak a saját ruhádat, mert rá vársz?


Nem lovagolnék rajta, otthagynálak. Nem bejárónő a másik, hogy fejben tartsa a dolgaidat!


Nem számíthatsz rá? Azért, mert nem olyan, mint anyád volt?

2021. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi is a kérdés?
2021. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd megcsinálja. Nem kell rá félévente emlékeztetni. :DD


Irigylem a problémáitokat.

2021. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Kérd meg újra. Aztán újra. Aztán mondd el neki, hogy rosszul esik, hogy nem teszi meg.


Most mit vársz tőlünk? Megerősítést abban, hogy mekkora szemét a barátnőd? Nyilván meg lehet kérni a másikat dolgokra, meg eshet is rosszul, ha nem viszonozza a te segítőkészséged, de erre nem az a megoldás, hogy itt panaszkodsz, hanem az, hogy kommunikálsz a pároddal.

2021. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1es érdekes.. én tartsam fejbe meg segítsek neki..holott én se vagyok a szolgája ilyen alapon, szerintem egymás segitese egy kapcsolat része.
2021. nov. 8. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha más dolgokban segít, akkor én elengedném ezt a gatya dolgot.
2021. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen utolsó igaz elengedném ha...

De mindig ez van, kérek vlmit,még akkor is ha épp ráérne megcsinálni,nem csinálja hanem majd .. ő mondja mikor csinálja meg, ami persze sosem következik be..

2021. nov. 8. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Gyorsan talál jobbat!
2021. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha legközelebb megkér valamire mondd hogy megcsinalod ha előbb megvarrja a nadrágodat.
2021. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ő milyen dolgokban kér tőled segítséget?
2021. nov. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!