Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy megrögzött agglegény tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megrögzött agglegény tud változni?

Figyelt kérdés
Szóval 41 éves vagyok. Soha nem voltam nős, nincs gyerekem sem. Jól éltem, sok nőm volt. Jól éreztem magam velük. Mindig volt mellettem valaki az ágyban, de soha nem volt olyan "normális" kapcsolatom. Nemrég megismertem egy hölgyet, és még soha nem éreztem ilyet. Gyönyörű , okos, érzékeny, és szeret úgy ahogy vagyok. Van egy 8 éves kislánya aki elfogadott és baromi jól megvagyunk. Úgy érzem, hogy tudnék velük egy család lenni. De közben félek is, hogy ha mégsem akkor borítom az életüket. Minél több időt töltök velük, annál erősebb az érzés hogy egy család akarunk lenni. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi lett a vége?

2021. nov. 8. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez a köd az elején.

40 feletti ffit ismetek aki teljesen hasonlo.


Kb fél év/év mulva már semmit nem érez az elején meg házasságon agyal.


Várj ki.

2021. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a furcsa, hogy a többi nővel nem éreztem ezt egy percig sem. De azt hiszem igazad van... várok...
2021. nov. 8. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Mire vársz? Éld meg a a szerelmet basszus. Te is tudod, hogy ritka ajándék az életben, főleg a kölcsönös ...
2021. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Hat tudod ki feludne be oda ahol mar 30 not felhuztal magadra.. pfejj.


N

2021. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

:D *tudod ki fekudne


Es tudod is ki!? :D az a masik no akirol epp irsz.


Szoval maradjatok egyett. Ámen. Ennyi

2021. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fszom mar nem tudok irni...keso van. Maradjatok egyutt* javitottam.


El is huzok aludni en kerek elnezest. :(

Jo ejt!!!

2021. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Van, nem is egy! Vágj bele! Sok boldogságot, ha a hölgy és a kislány is úgy akarja.

Akár még jöhet a közös gyermek is. A haverom 60 éves korában szánta rá magát ugyanezen okoból. Mindig volt párhuzamosan 2-3 barátnője, akikhez eljárt. Két éve belecsapott a villám, tavasszal volt az esküvő.

2021. nov. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Te nem megrögzött agglegény vagy. Akkor gólnál az, ha az volna az alapelvek, hogy nem akarsz családot.

Neked egyszerűen nem jött még össze.

Ha jól értem most meg formálódik.

Ne szarj be ettől!

2021. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Azt írtad, nemrég. Az összeköltözéssel és hasonló komolyabbra fordítással még várj. De szerintem amit ide leírtál, azt is mond el a nőnek. Hogy te úgy érzed, komolyat szeretnél tőle, de nem akarod őket esetlegesen megbántani, rosszat okozni nekik. Mert nem voltál még komoly kapcsolatban...
2021. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden hapsi akinek nem jott ossze a fix kapcsolat..egyutt eles stb az orok agglegenynek hivja sajat magat. Jaj..csak nem jott ossze. Eddig. Ennyi.
2021. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!