Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha pasik like-ol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha pasik like-olnak akik akarnak vmit, es a párom ez miatt engem hibáztat esetleg kidob?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek sracokkal akik pl ismeros ismerose, vagy a páromhoz kellene "pasitanácsok", (nem egy szent ember..), vagy beszelek vmi 5 évvel ezelotti pasi ismerosommel, nekiállnak like-olgatni.


Es párom megesett hogy beszel valamelyikkel vagy belenéz a chatbr veluk, es azt latja hogy akarnak tolem valamit de baratsagba burkolva, vagy epp szerelmet vall vmelyik, stb

Aki pl 5 éve spanom van nője is o pl allandoan irja hogy szeret de t éve is CSAK span/barat lelki tars.



Nos ez miatt a baratom engem lát hibasnak hogy nem allitom le oket, mindenkit tiltanom kellett.stb.


De vannak "újak".pl fam ir egy ismeros ismerose felveszem like ol az is..


Es baratom nézegeti a like okat a sracot egybol lenyomozza ki az mit akar stb.


Es ugy van vele pasizom. Es erre direkt elkezdett noket like olni de szerintem nőzni is, mert már nem balhezik velem(inaktiváltam már magam)hanem hidegul rideg, le akar "építeni".


En meg itt vagyok ugy hogy szeretem a baratom hű vagyok es tehetetlenul nézem a teljesen alaptalan feltekenységét akarmit mondok magyarázok SEMMIT nem fogad el, es tehetetlenul nézem ahogy "nőzik"(ha uzenete jon gyorsan eldugva nézi meg a telot), es tehetetlenul nezem ahogy hidegul es kezd utálni, leráz nem irogat stb.


Tehetek egyáltalán vmit?



2021. nov. 9. 06:47
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Meg lehet azt csinalni vmit hogy ne like olhassanak?
2021. nov. 9. 06:47
 2/31 A kérdező kommentje:
Es 40-es fèrfi, mégcsak nem is hülyegyerek(cégvezető), es agyilag mégis itt tart..
2021. nov. 9. 06:55
 3/31 anonim ***** válasza:
94%

1.Lapátra teszed.

1.Nem osztasz meg semmit magadról, aztán nincs lájk lehetőség sem.

Én az első verziót választottam.

2021. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
*2.
2021. nov. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de lépj már le ettől a lelkisérült terrorgéptől.
2021. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem osztok semmit.

Felmennek az albumjaimba es ott a képeket neki állnak like olni es szemetek mert mikor direkt kérem hogy ne like oljanak, csakazért is teszik.


Eleinte állítgattam az albumokat hogy csak közvetlen ismerős lathassa, de mégis találtak nyilvános képem is amit elfelejtettem.

Inaktiválnom kellett magam. Sorra felhívná az összes uj like olómat, akik bekavarnának csak ugy miert ne, sokakat az éltet hogy szétszednek egy kapcsolatot ha nem kapnak meg.


Barátom meg elkönyvelt magában es erősen kacsintgat kifelé meg szakítással zsarol.


En meg itt szívok hogy bőghetek szerelmesen hogy elhagy akit szeretek.

2021. nov. 9. 08:22
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

agyilag 12 evesek szintjen vagytok. a pasid se szazas, hogy ezt figyelgetni, meg bosszubol elkezd mas noket belajkolni, de teged se ertelek, minek mindenfele random pasival dumalgatni? a ‘szerelmet vallast’ meg vegkepp el se tudom kepzelni, normalis ember nem fog 2-3 dumalgatas utan szerelmet vallani a masiknak, szoval ezt nem is ertem, hogy hozod ossze..


‘De vannak "újak".pl fam ir egy ismeros ismerose felveszem like ol az is.’

es megis mi a francert ‘veszel fel’ egy idegen pasit??! gondolom tele van a profilod pozolos keppel, az ilyen proliknak meg all ra a bee, persze hogy beprobalkoznak es mivel jeleket adsz, ezert rad is fognak nyomulni.

nem kell ismersok radnom ismeroseivel dumalgatni meg elfogadni a jelolesuket es kesz.

2021. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Veled sem az eszed miatt van a pali. Lehet megsértődni, de a tényeken nem változtat.
2021. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Utolso te normalis vagy? Nem beszélhetek másneműekkel?


Ígyis tiltottam màr olyan barátokat is akiket gyerekkoromtol ismerek!


Es amiért a parom sumákol így nagyon jolesik pl ferfiak tanácsa akik nőznek a saját párjuk mellett(!!), hogy hogyan gondolkodnak a ferfiak!!


Pl legutobb is egeszen elgondolkodtatott az egyik ilyen mikor mondta nekem hogy ne higyjem azt hogy feltekenysegbol nőzik...aki féltékeny es szeret az menti a menthetőt..nem epp más nőkkel szervez randit..


plusz masik srác nagyon érzékeny típus lelkizòs es jolesik vele "kisírni" magam mert teljesen átérzi min megyek keresztul! Es pasi oldalrol mint ferfi gondolatokat oszt meg velem.


Nem az araboknal vagxunk ahol csak nőkkel szabad szóba állnom.



De mindennek ellenère tiltva egy rakat barátom meg johogynem az unojatesom is lassan, mert ffi.


Plusz mar inaktiváltam is.

2021. nov. 9. 08:33
 10/31 A kérdező kommentje:

7# nek ment


Szereti az eszem is amugy oenzigyi teruleteken mozgunk mindketten össze is tudunk dolgozni. Más teruleteken minden jo.

2021. nov. 9. 08:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!