Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nővére folyton bánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nővére folyton bánt engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Közel fel eve kezdodott ez az egesz. A parom erdelyi, en magyarorszagi. Nemetorszagban lakunk, itt ismerkedtunk meg. Amikor haza vitt a parom be mutatni a csaladjanak beszelgettem a noverevel. O el kezdett nekem meselni a paromrol es a volt kapcsolatarol ss hogy o mennyire joban van a parom exevel.. a parom tesoja szobajaban tele van a volt baratnorol keszult kepekkel. Mindig felhozza nekem a multjat amikor beszelunk. Ok Ausztriaban laknak es egyszer amikor jottunk haza erdelybol , megalltunk naluk mert mar faradtak voltunk. Ugye en nem vagyok megkeresztelkedve, de a parom csaladja igen, es el kezte mondani a tesoja h jo lenne ha meg keresztelkednek mert ha ossze akarok hazasodni a testberevel akkor kell, vagy kesobb az eletem folyaman. En mondtam neki h nyugodjon meg mert nem megyek a tesoja mellol sehova. Mielott indultunk mondta a parom h gyere szivem induljunk el mert keso lesz mire haza erunk. Erre el kezdi a tesoja h neked az az otthonod ahol most vele elsz, nem is erdely.. meg ilyenek… baratnom utanna nezett mar a parom exenek h kicsoda micsoda es talalt indtagrammon az ex oldalan kozos kepeket a parommal. Irtam neki minden fele rossz indulat nelkul h szedje le oket mert zavar es ne a parommal ekeskedjen. Mindezt persze szepen, kulturaltan. O persze felhaborodott.. egybol szaladt a parom tesojahoz aki nem hozzam jott engem szamon kerni hanem a paromhoz.. par hete el kellett mennunk egy temetesre erdelybe es a paromtol kaptam egy harisnyat. Kislany korom ota nem volt rajtam, es szep volt amugy.. vekony fekete pottyos. Megtettszett amikor meglattam. A tesoja irigy lett ram es szana szet szaggatta mar csak itthon vettem eszre.. folyton az exerol beszelt nekem akkor is es megjegyzeseket tett. Ok annyira jobban vannak a parom exevel.. par napja az exe anyukaja veletlenul be is jelolt es vissza is vonta. Nem tudom mit kellene tennem.


2021. nov. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Engem teljesen hidegen hagyna hogy mindenki az ex s.ggét nyalja. Ha nekik ő az atyauristen állitsanak neki szobrot röhögnék az egészen.


Csak a srác érdekelne hogy milyen a kaocsolatban dobjam e vagy nem.

2021. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Védd meg magad felnőtt nő vagy.
2021. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

"baratnom utanna nezett mar a parom exenek h kicsoda micsoda es talalt indtagrammon az ex oldalan kozos kepeket a parommal. Irtam neki minden fele rossz indulat nelkul h szedje le oket mert zavar es ne a parommal ekeskedjen"


Ez kár volt, olaj a tűzre. Egyébiránt pedig kérd meg a barátodat, hogy állítsa le a nővérét, mert ez mi? Ha egyik tesóm elkezdené oltogatni a barátnőmet, én úgy küldeném el a halál f.szára, hogy csak pislogna, testvér ide, testvér oda. Más kérdés, hogy az én testvéreim nem férgeskednek senkivel, aki nekem fontos.

Valami gond van a kapcsolatoddal, ha a barátod végignézi, ahogy a kedvesét szénnéalázzák.

2021. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

10 éve szakìtottam az exemmel és még mindig fenn van facebookon a közös képünk (és nincs sok képem, kb. 10-15). Mert nagyon udvariatlan dolognak tartottam volna, ha leszedem, ez nem "ékeskedés", jól megfér a férjemmel közös fotók között XD.


Amúgy távolságtartás a tesóval. Szólj a párodnak, ha valamit csinál, tudjon róla, mégha nem is vársz tőle semmit. Ha van bizonyítékod, akkor duplán. A párod meg beszéljen a szülőkkel, hogy ők is tudjanak róla és ne mérgesítsék tovább a helyzetet köztetek.


Addig meg ne csinálj olyat, amit 10 év múlva megbánsz. Ha a tesó felnő, akkor még egy kellemesen semleges viszony kialakulhat és az kényelmesebb, mintha minden családi bulin rosszul érzed magad...

2021. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már a történeted vegére besokaltam ettől az enyelgéstől,meg nyalifaltól.Émelyítően szánalmas a csapat!


A párod nővére költözzön a párod exéhez.Ha már annyira nyalják egymás valagát.

A kedves párodnak meg megmodhatnád,hogy mostmár mindenféle jót,szépet,izgalmasat hallottál a nagyszerű exéről.Remekül erzed magad,hogy ennyire nagyszerű,és rendkívüli ember,senki se ér a nyomába,de elég volt!Cserélje le a lemezt,mert már unalmas.

Vagy menjen a nővére utan,költözzön vissza hozzá a pitchába ő is ,és ellesznek édesháromasban.

50F

2021. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki kell hívni egy kick-box meccsre. Bocs, de ezekkel az "erdélyi" vonalakkal általában gondok szoktak lenni, valahogy nagyon furán gondolkodnak, és rámenősek...

Vigyázz!

2021. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Szetszaggatta a harisnyadat? Vagtam volna ra olyat mint Bartok a zongorara.
2021. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!