Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem elhanyagol?

Figyelt kérdés
Férjemmel 1 éve vagyunk házasok. Van egy 4 hónapos gyermekünk. Mióta megszültem problémáink vannak a házas életünkkel. Alig vagyunk együtt, ha együtt is vagyunk akkor az egész személytelen, nincs semmi előjáték és szex közben úgy bánik velem mint egy fadarabbal. Amikor pedig együtt vagyunk, kivétel nélkül azért vagyunk együtt mert ő “kanos”.. Egyéb esetekben hozzám sem ér, csak a kötelezőnek mondható munka előtti és munka utáni csók van. Már próbáltam beszélni vele hogy nekem gondom van nemcsak a mennyiséggel, hanem a minőséggel is mert szeretném ha jobban oda figyelne rám. De úgy tűnik ez süket fülekre talált. Már kiábrándultam belőle, és félek, hogy elmúlik teljesen a szerelem. A gyerekek miatt vagyok már csak vele azt érzem néha. Viszont nem szeretném őket ilyen feszült légkörben nevelni. Mit tehetnék hogy jobban oda figyeljen rám? Mi ilyenkor a helyes megoldás? Köszönöm ha segítettek!

2021. nov. 14. 01:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Talán ha az segítene, ha te jobban odateszed magad, talán egy bizonyos eltelt idő után olyan állapotba hoznád vele, hogy ő is jobban odafigyelne rád.


28/F

2021. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha 1 éve vagytok házasok 4 hónapos gyerekkel gondolom a gyerek miatt vett el.. Többes számban beszélsz gyerekekről, kitől vannak, mióta vagytok együtt?
2021. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Most gyerek vagy gyerekek? Kicsit belezavarodtál a kamuba.
2021. nov. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Én azt tenném, hogy szex közben jelezném, hogyha még nem állok készen rá, hogy folytassuk vagy megtörténjen az aktus. Ha kell elhúznám fél óráig is vagy félúton abbahagynánk.


Ha ez ahhoz vezet, hogy váljunk, akkor úgyis megtörtént volna.


De szerintem is kamu, az összes többi hasonló témájú kérdéssel együtt, amit a napokban kiírtak.

2021. nov. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Azért beszélek először gyerekről mert tőle 1 van. És van egy másik az előző kapcsolatombol. De ugyan úgy szereti mintha sajátja lenne. És nem a terhesség miatt vett el. Szeptemberben megkérte a kezem, októberben úgy döntöttünk hogy próbálkozunk a babával, szerencsére elsőre sikerült is, novemberben hazasodtunk össze. Esküvő előtt 1 héttel tudtuk meg hogy babát várunk.
2021. nov. 14. 04:34
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ez így elég rohamtempónak tűnik. Összesen mióta vagytok együtt?

Lehet, hogy ő mindig is ilyen volt, csak eleinte megjátszotta magát. Most, hogy gyerekkel és házassággal is magához láncolt, már levette az álarcot, és telibe kaptad a valódi énjét. Ha, teszem azt, 3 év után kért meg, akkor persze más áll a háttérben. De ha a lánykérés is nagyon gyorsan jött, pár hónapos kapcsolatban, akkor elég jellemző a forgatókönyv.

2021. nov. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem pár hónapos kapcsolatból jött. Igaz, nem is voltunk előtte együtt olyan régóta. 1 év és 3 hónapot jártunk előtte.
2021. nov. 14. 06:19
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

És te így vállaltál vele házasságot és gyereket? 1 év az lófsz. De komolyan... Miért? Legalább vártad volna meg, amíg együtt éltek X ideje, közös kasszán, egy gyerekkel.


Most mit tegyél? Tanulj a hibádból, legfőképpen. Fogod magad és amilyen hamar lehet, elmész dolgozni. Gyűjtögetsz, félreraksz, aztán ha van már egy kisebb megtakarításod albérletre vagy hasonlóra, választás elé állítod, hogy vagy normális lesz, vagy válsz és lelépsz.

2021. nov. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Családsegítő szolgálatnál tudnak bizonyára segíteni. Már csak egyet kell aludni holnapig (hétfő) és mehetsz ügyintézni.


Esetleg még a 116-123-as telefonszámon tudsz panaszkodni, hogy "páros magány"-ban élsz, adjanak ötleteket. Ingyenes és éjjel-nappal hívható.


Tudsz nekik online is írni. Remélem, nem jutsz el előbb-utóbb az áldozati státuszig és leszel valamilyen erőszak szenvedő alanya.


Hány évesek vagytok és hogyan ismerkedtetek meg? Egymás szüleit ismeritek? Tudnál egyedül is eltartani egy gyereket, hogy úgy alakul?

2021. nov. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Bocsánat, helyesbítek: HA úgy alakul, hogy egyedül kell felnevelned a gyermekedet.


Egyházi körökben is vannak HÁZASSÁGMENTŐ beszélgetést folytató csoportok. Ha budapestiek vagytok esetleg utánanézhetek ilyen lehetőségnek.


Esetleg párkapcsolati terápián részt venni is célszerű lenne mindkettőtöknek. Külön-külön életvezetési tanácsok pszichológustól, esetleg munkaerő piaci mentortól.


9-es válaszoló voltam.

2021. nov. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!