Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kibékülünk? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mancika123 kérdése:

Szerintetek kibékülünk? Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Adott egy egyedülálló 40 éves pasi 2 kisfiúval.

Nekem 27 évesen szintén van egy fiam.

Én Budapesten élek ő a Balatonnál.

Ő egy olyan ember aki nagyon sokat szenvedett.

Többször találkoztunk már, gyerekekkel és nélkülük is viszont minden alkalommal én mentem hozzá.

Ő egyáltalán nem hajlandó eljönni.

Most arra hivatkozva szakít 6 hónap kapcsolat után, hogy túl messzi lakunk egymástól.

Többször felajánlottam, hogy eladom a lakásom és elköltöznék oda.

Na itt millió kifogás után szakított.

Ne keressem többet.


Engedjem el?

Én nagyon szeretem őt is és a gyerekeket is.

Jobb lenne nekik nélkülünk?

Itt van 40 évesen 2 gyerekkel mégis úgy viselkedik, mint egy nagy gyerek csak mert az előző nőiben csalódott.



2021. nov. 16. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem engedd el... te feladtad volna a lakásod, odaköltöztetek volna. Neki meg se kell mozdulni és elhajt.

Lelki beteg gondolom. Ne vedd a nyakadba. Pláne így.

2021. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is úgy viselkedsz, mint egy gyerek. Lepattintott, minek kúszol utána?
2021. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen kapalozol egy olyan ember utan, aki elkuld. Te mibol gondolod, hogy ebbol mukodokepes kapcsolat lehetne? Ha inkabb szakit, akkor ott azert eleg nagy resze hianyzik egy normalis kapcsolatnak nem? Nem is ertem, hogy valas(?) utan, miert akarsz belemenni egy nem tokeletesnek kinezo kapcsolatba. Meg ami tokeletesnek nez ki, az is tonkre tud menni, nemhogy egy ilyen semminel alig tobbnek nevezheto valami.
2021. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

27 évesen ne legyél már ilyen naiv. Házhoz vitted neki nunit, ennyit akart tőled.

Van egy kisfiad, felelősséggel tartozol érte. Nem gondolhatod komolyan, hogy egy alig pár hónapos szexkapcsolatocska miatt felrúgod az egész életeteket. Ha nem jön be, akkor fél év múlva megint költöztök? Értem én, hogy viszket, de nem igaz hogy pesten nincs senki, aki megvakarja.

2021. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
4-es: gusztustalan vagy, mindamellett, hogy a kérdező valóban naív. Kívánom, soha ne kerülj az ő helyzetébe.
2021. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen. A tinipartnereket hagyni kell. Lehet egyszer felnő, de nem te leszel a partnere.


Nem az előző nőiben csalódott, hanem te nem kellesz neki. Nagy különbség. Csak csajozni akar, de nem akar elköteleződni.

2021. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, aztán kiderült, hogy csak addig kellettem, amíg a helybéli nő, akit kiszemelt, el nem vált.

Néhány év távlatából már örülök, hogy így alakult.

2021. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!