Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-23 évesek, kéritek a párotokat, hogy állítsa be a helymegosztást, hogy mindig lássátok épp merre jár?

Figyelt kérdés
A kort csak kb. írtam, válaszolhat bárki:) a rádióban volt erről szó, csak kíváncsi vagyok, hogy tényleg kértek-e ilyet a párotoktól?
2021. nov. 17. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy.

A kérdés elolvasása előtt fel se merült bennem, hogy valaki komolyan csinál ilyet. A páromnak és nekem is ezer jobb dolgunk van annál, hogy azt lessük, hol van éppen a másik, valamint ha erre van szükség egy kapcsolatban, ott nem lehet túl nagy a bizalom, ha engem kérdezel.

26/N

2021. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen elég nyomasztó lehet ez.
2021. nov. 17. 20:44
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem, 100 éves kapcsolatban sem jutna eszembe.
2021. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk be van állítva. Sőt, azt is lehet követni, hogy az autó hol van.
2021. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

4 és ez mire jó? Ha nem hiszem el neki, hogy nem akar megcsalni, akkor mi értelme a kapcsolatnak? Ha meg megakar, mennyből telik otthagyni a telefont az irodában, egyéb munkahelyen és elmenni megdugni valakit, majd vissza és mehet is haza, miközben a telefon végig a munkahelyén volt, tehát te nem fogsz gyanút.

Aki csalni akar, az fog is. Aki nem akar, arra kár a póráz.

2021. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez valami iphone-os gyökérség, ha jól sejtem, a 4-es sem csak a párját látja. Kb. minden ismerősödet láthatod, aki azt hiszi, hogy érdekel félidegeneket, hogy ő merre furikázik.
2021. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

6, de továbbra se értem a lényeget. Azt még valahol értem, ha a párod tartod így megfigyelés alatt, mert az egy féltékeny embernek logikus. De, hogy boldog, boldogtalan életét lássam, még annyira se tudom megérteni.

Persze nem akarom tele spam-elni a kérdést, úgyhogy kiszálltam. De azért, ha valakinek van erre értelmes magyarázata, tényleg érdekel a téma.

2021. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

#4-es vagyok:

Az autóra egyszerűbb a válasz. Ha ismeretlen városban parkolunk, könnyebb visszatalálni hozzá. Könnyű elfelejteni, melyik utcában találtunk helyet. + gyakorlatilag értelmetlenné teszi ellopni az autót.

Egymás helyének megosztása: nincs titkolnivalónk, és néha jól jöhet. Pl. nem kell üzenetet küldeni, hogy megvagy-e még, hanem látja a párom, hogy hol vagyok, amiből nagyjából ki tudja találni, hogy mit csinálok.

2021. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
#6-osnak: csak családon belül van megosztva, más ismerősöket nem látunk.
2021. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem anyukámmal van beallitva. Azért hasznos lehet ha pl valaki bajba kerül, nem csak a bizalmatlanság jele ha valaki ezt beallitja.
2021. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!