Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik leépülés egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik leépülés egy kapcsolat miatt?

Figyelt kérdés

7. Éve vagyunk együtt a párommal. Előtte én egy nagyon vidám lány voltam, szerettem mindenfélét csinálni és az apró dolgoknak is örültem, éltem az életem.

Amikor össze jöttünk, es meg az első évek is csodásak voltak, úgy éreztem most teljes az életem, megvan a párom minden jó.

Aztán pár hónapja azon kapom magam, hogy nem tudok bízni benne. Az addig is meglévő problémák, sértések mar nem múlnak el 2 szép szótól. Addig ha megsértett valamivel, utána pici kedvességgel rögtön elmúlt és elfelejtettem.

Viszont mostanában úgy érzem hogy ezeket nem tudom megemészteni és nem múlnak el, hiába magyarázza ki.

Nincs szó megcsalásról, kis apróságok amik másnak lehet fel se tűnnek. Pl ismerős nők làjkolgatàsa, túl udvarias beszélgetés a női baràtjàval, vagy ha megjegyzi egy nőre a tvből, hogy aranyos.ilyenkor automatikusan elmegy a kedvem, szorongó leszek.

Az lesz a fejemben, hogy ő is olyan,mint a többi, nem lehet bízni benne, hiába vagyok en neki másokat néz, a lajkokkal ki is mutatta ki jön be neki, nekem ezt nem emészti meg a gyomrom. S hónapok után is ha rá nézek nem a jó dolgok jutnak eszembe, hanem az hogy lajkolta xy csinos nőt, sunyi dög és ezzel megölte az intimitást köztünk. Azt a képet, hogy ő csak engem szeret és őszinte, kivételes a kapcsolatunk.

Már szorongó lettem, nincs életkedvem, nem vagyok nyugodt és sajnos meg is látszik mert 8kgt fogytam a nyár óta.

Létezik, hogy a kapcsolat miatt legyek ilyen, vagy alapból depis vagyok és emiatt ilyen a kapcsolat? 25 n


2021. nov. 18. 21:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Neki is elmondtam ezeket de nem érti miért vagyok ilyen.

Ő próbálkozik, azt mondta lajkolni sem fog többet ha ennyire rosszul esik stb.

De ez már nem változtat a tényen, attól meg csinálta és csak miattam fogja vissza magát. Alapból pedig olyan, eltűnt az az aranyos, őszinte fiúnak a képe amit láttam benne… s ez nem hagy nyugodni .

Hogyan lephetek ki ebből és legyen a régi a kapcsolatunk? Elmondása szerint o ugyanúgy szeret, velem akar élni és látom hogy öt is bántja ez.

2021. nov. 18. 21:55
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a barátod már kevésbé figyelmes veled, ahogy az sem kizárt, hogy a depresszió miatt fokozottan érzékeny és gyanakvó lettél. A kettő együtt is igaz lehet.

Légy szíves, fordulj pszichológushoz, mert félő, hogy egyre rosszabbul leszel. Addig is próbálj meg beszélgetni a problémáidról a barátaiddal, a családoddal.

2021. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg érzed, hogy lassan ki kellene mondani, hogy vége, ez nyomaszt. Elkezdted gyászolni magadban ezt a kapcsolatot és fáj, hogy így alakult.
2021. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat . Sajnos nem tudok menni pszichológushoz mert nem Mo-n élek és nincs magyar a közelben :(

Neten tudok ilyen segítséget kérni ?

2. En nem szeretném, hogy vége legyen, csak hogy újra a régi önmagam legyek és ne zavarjanak ezek a dolgok :((

2021. nov. 18. 22:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam, de az a tapasztalatom, hogy ha egyszer megtörténik a kiábrándulás, ott már a csillagokat is lehozhatja a férfi, soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint volt.
2021. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, vannak szakemberek, akikkel akár Skype-on is beszélhetsz. Nagyon fontos, hogy tegyél magadért, hogy kijuss ebből a hullámvölgyből. Ha van olyan barátod, akivel tudsz beszélgetni ilyen bizalmas témákról, keresd meg.
2021. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, online pszichológuskeresőt nézz a neten, sokan írják is, hogy vállalnak online konzultációkat és így a távolság nem akadály.

Nem tudom hogy mi változhatott, az is lehet hogy "mélyebb elköteleződést várnál tőle" tudat alatt és a lájkokkal pedig úgy érzed, hogy pontosan ez nem valósul meg, mintha ez egyfajta "bizonyíték lenne" arra hogy nem valósul meg.

2021. nov. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem ,hogy pszichológus kellene neked. 51 évesen férfiként mondom neked szerintem alap egy kapcsolatban:

-nem lájkolgatunk idegen nőket mert tiszteljük a másik érzéseit!(És fordított helyzetben szarul esne!)

-nem teszünk pozitív megjegyzést az ellenkező nem tagjaira mert mert tiszteljük a másik érzéseit!(És fordított helyzetben szarul esne!)

-visszafogottabban beszélgetünk a másik nem képviselőjével ,főleg ha mindketten ott vagyunk, mert tiszteljük a másik érzéseit!(És fordított helyzetben szarul esne!)


Nincs meg a tisztelet ami egy kapcsolat egyik alapköve!

Nem fog megváltozni.


Engedd el.....

2021. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
51 éves férfinak üzenem, hogy a tisztelet nem azt jelenti, hogy vakságot fogadsz és csak a párod létezik a Földön. Ez nem kapcsolat, hanem egy papucs pincsikutyaság. Ezért ilyen sz/r a legtöbb kapcsolat, mert nem együttműködés van egy kapcsolatban, hanem ilyen csicskaság.
2021. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Jajj ez annyira unalmas már... Ezzel azok a véglények szoktak takarózni, akiknek a csajok szintén szóvá teszik, hogy nem kéne seggek után forogni. Ha a f*asz feláll, ész megáll. Csak utána ne kérd ki magadnak, hogy egy ösztönállat szintjére teszlek. Ha ennyit nem tudsz megtenni azért a nőért, akit elvileg a világon a legjobban szeretsz, akkor nem való neked kapcsolat.
2021. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!