Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a félvér ázsiai pasik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 20:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4%

Az első NEM seggarc vagy minek nevezte őt valaki, csak gondol a magyarság és a fehér rassz megmaradására, egyébként nagyon helyesen. Amiért minden tisztelet megilleti Őt!!


Am. bocsánat, hogy OFFoltam, de muszáj volt reagálnom erre a szemét támadásra. Egyébként nincs bajom az ázsiaiakkal, DE hadd legyen már nekünk is jövőnk ezen a planétán! F/22

2010. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

cöh..ember ..ember tök mindegy milyen a cíne k*baszott nagy rasszisták lehettek..

Nekem nem a félvér hanem a teljesen ázsiai srácok nagyon bejönnek. Barátom is az :D

2010. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%
inkább a fehér srácok tetszenek de egyéntől függ
2010. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

jaj most nehogy már az legyen a frankó hazaszerető, aki interribancnak nevezi azokat, akiknek más emberek is tetszenek.

21. század, gratulálok..még hogy nyitott a világ..De sokszínűnek sokszínű!

basszus..

am meg ha jóképű, bejön.

2010. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
azért kiváncsi lennék, hogy akiknek egyértelműen nem jönnek be a fehér fiúk azok vajon nem rasszisták?Hmm??
2010. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
a magyarok mióta egy rassz? :D ezdehülyeXD
2011. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

utolsó!

Én nem a magyarokról beszéltem, hanem a fehérekről. -.-'Az pedig egy (nagy)rassz. Bizony-bizony .....

2011. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
hát nemtom... én inkább lemondok a "nagy fehér rasszról" csak ne rohangásszanak már ilyen rasszista barmok mint te:)
2011. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor van egy jó hírem, mert már le is mondtál róla és el se hiszed, mennyire örülünk mi, fehérek millió ennek szerte a nagyvilágban, mert mindenhol ott vagyunk, egyre több embernek van elege a multikulturális modellből, ami mint tudjuk megbukott. Ezt már hallhattuk Európa több prominens vezetőjétől pl.:Angela Merkel vagy épp Nicolas Sarkosy. Ezek csak a konzervatívok, viszont a szélsőjobboldali pártok támogatottsága egyre inkább nő Európa szerte hál ‘Istennek. Úgyhogy a hozzád hasonló identitászavaros elkorcsosult gondolkodású árulók a jövőben remélhetőleg csupán marginális csoportokat fognak alkotni! Egyébként legyél boldog az ízléseddel viszont annyit mondok, hogy az olyan fél viseltes rib@ncoknak rá kéne égetni a homlokára a race traitor szócskát, hogy tudja minden europid férfi, hogy megesett veled ez a szégyen és soha ne tudd ill. ne merd letagadni a rasszárulásod!!!Többé arra sem vagy méltó, hogy beléd töröljük a lábunkat, szal felejtsd el az összes fehér srácot a jövőt illetően, de a legjobb az lenne, ha eltakarodnál a kontinensről is!!Ehhez kívánok sok szerencsét! Üdv
2011. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Igen, de nekem nem csak a félvér hanem a teljesen ázsiai pasik is nagyon bejönnek.
2011. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!