Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbséggel elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel elfogadott,normális kapxsolat?

Figyelt kérdés

5 éve megismertem egy pasit, akkivel 22 év korkülönbség van közöttünk.

Én 24 vagyok, januárban diplomázok, ő 46 éves.

Amikor megismertem 19 voltam.

Ő elvált már 10 éve, volt utána egy tartós kapxsolata,de végül vége lett.

Amikor megismertem, megbeszéltük,hogy ez a korkülönbség nagyon nagy,így különváltak útjaink.

Neki is volt valaki,nekem is, de nem tudtuk egymást elfelejteni. Kapcsolatban is folyamatosan beszélgettünk.(de nem felüdtünk le,nem csaltuk meg a párunkat,vagy ilyesmi).

Én szakítottam a barátommal nyáron,neki is vége lett még előtte a kapcsolatánk.

És most ott tartunk,hogy meg akarjuk próbálni együtt.

Nem vagyok már kislány,én is dolgozom egy multinál (januártól főállásban) ,ő is.

Mielőtt valaki azt hinné,nem a pénzére utazom,nekem is van elég.

A családunk egyik fele nagyon konzervatív,vallásos, valószínű soha többé nem állnának velem szóba, anyukám nagyon jófej,nyitott, ő szerintem előbb itóbb elfogadná.

Mit gondoltok,működne a dolog most már 24 és 46 évesek között?

Tudom,hogy sok ez a különbség,de már nem 16 éves kislány vagyok.



2021. nov. 20. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ezt neked kell eldönteni. Szeretnél gyereket a jövőben? Mert ahhoz ő már lehet h kicsit “ idős”
2021. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális, te is tudod. Egy 50+-os papitól akarsz majd gyereket, mikor te 30 körül leszel? Aztán egyszerre ápolhatod apáddal, anyáddal.
2021. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha szeretitek egymást, próbáljátok meg. Akkor is, ha nem fog örökké tartani.
2021. nov. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Ma már ritka az a kapcsolat ami kitart a halálig.
2021. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ritka ugyan, de nagy korkülönbséggel is lehet tartós és jó egy párkapcsolat, lásd például Kodály Zoltánt.
2021. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
De pont az volt a lényeg h a mai kapcsolatok már nem tartanak ki. Kodály nem tegnap élt. Régen nem volt módi és menő agyba főbe csalni a párunkat.
2021. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Normálisnak nem normális, nem véletlenül került fel benned kérdésként benned. Kapcsolatként működhet, amennyiben mindketten ugyanazt akarjátok. Legnagyobb veszély az idő, a kor senkit se kímél. Családot nehezebben tudtok alaptani, amikor még fiatal 40es leszel, ő már 60 felett. A nincs lehetőséged korban hozzád illő férfira, akkor próbáld meg. Ugyanakkor tisztázzátok ki mit vár a kapcsolattól, nehogy két szék közé ülj, hogy ő már nem akar gyereket, házasságot.
2021. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jól esik csináld.
2021. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem most gáz, hanem amikor te még csak 40 leszel, ő meg már 62..
2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

#9: Hát ja. 42 leszel, mikor nyugdíjas lesz a párod. Elég ciki. Még cikibb, hogy te még bő 20 évig dolgozni fogsz, a nyugdíjas papi meg otthon vár a járókerettel.

Persze, ha csak rövidtávon tervezel vele, akkor tök mindegy.

2021. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!