Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csalja meg a ferfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalja meg a ferfi a baratnojet?

Figyelt kérdés

Egy ferfi nagyon szerelmes a baratnojebe es valoban szereti ot, lesi minden kivansagat viszi mindenfele, de megis megcsalja, ( velem csalja, de ez most mindegy) En is szeretem ugyanezt a ferfit mar regota:(

Velem ez a ferfi meg mindenkit megcsalt :( tudom nem szep dolog, de odaig vagyok ezert a ferfiert :(


Szerintetek a ferfi engem is szerethet?


2021. nov. 21. 05:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan gyanúm, ha téged szeretne, akkor nem történhetett volna olyan, hogy "veled még mindenkit megcsalt". Mert akkor nem lett volna kit, hisz akkor veled lenne.
2021. nov. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem szeret , megy a varàzsbotja után
2021. nov. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Veled kompenzal valamit. Lehet a baratnojere felnez, az papucsot csinál belőle. O pedig ugyanezt teszi veled, mert te meg őt istenited. Így van harmóniában önmagával.
2021. nov. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet . Ram is felnez, en is ertem el dolgokat az eletben..

Lehrt kompenzal valamit, de ha lefekszik velem, akkor oszinten kit szeret?

Es ugy, hogy van egy gyonyoru szep fiatal kedves baratnoje, akit visz mindenfele kulfodre.

2021. nov. 21. 07:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy mindenhova viszi, még nem biztos, hogy igazán szerelmes belé. Én legalábbis nem tudom elképzelni, hogy valaki fülig szerelmes, és mással is lefekszik. Nem szerelmed ő egyikőtökbe se, csak a farkába.
2021. nov. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó mondja.

Pontosabban abba az érzésbe szerelmes, hogy több helyre is bedughatja a farkát.

2021. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy lehet egy ilyen férfit szeretni aki kizárólag magát szereti. Az, hogy mennyire törődő meg gentleman azt hagyjuk, az a külvilágnak szól úgy is. De amíg lesz olyan nő aki belemegy a játékába addig megteheti. A kisbarátnőt meg mutogatja, ő a trófea, valószínű nárcisztikus a pasi.
2021. nov. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
3#-nál a pont.
2021. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szerintetek melyiknek lehet hinni a tetteknek vagy a szavaknak?

Pl irta hogy nagyon szerelmes es nagyon szereti a baratnojet, de kozben velem is szivesen lefekudne, mert nagyon vonzodik hozzam.

A tettek vagy a szavak szamitanak?

2021. nov. 21. 10:48
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Mert van esze. Egyszer él és kiakarja élvezni. Ettől még ugyanúgy lehet szerelmes a barátnőjébe. Döbbenetes, hogy mennyire képtelenek az emberek egy érzést elvonatkoztatni tettektől. Attól, hogy valaki szerelmes, még lehet a szerelmével egy gyökér.

Te természetesen csak szexre vagy neki.

2021. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!