Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én voltam a hibás, ha megütött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én voltam a hibás, ha megütött?

Figyelt kérdés
Kérleltem a barátomat, hogy foglalkozzon velem, egy kicsit meg is csikiztem, mert ő aludt elfele, minthogy velem foglalkozzon. Reggel így is 10 óráig aludt, és szerettem volna valami közös programot. Erre elkezd velem csúnyán beszélni, és megütötte a fenekem. Bár nem fájt, de azért lelkileg szarul esett. Azt mondta miért csinálok ebből nagy ügyet, hiszen nem is fáj.
2021. nov. 21. 22:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem


28/F

2021. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az volt a problémája, hogy én sose hagyom őt pihenni, ami nem igaz, hiszen nem is találkozunk mindennap, és ő alszik nálam.
2021. nov. 21. 22:23
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

Ha esetleg úgy csapott volna a fenekedre, hogy előtte nem beszél veled csúnyán akkor talán még oké.. De ha csúnya beszéd után emel rád kezet bárhogyan, akkor az egy nagy "RED FLAG" már ha érted a kifejezést. Ha egy kis vita után fenekedre csap, akkor is úgymond bántó/figyelmeztető jel, mert azzal ha rácsapunk valakire bárhogyan, az egy jele annak hogy nem félünk akár nagyobbat is ütni. Ez nagyon nem helyes.. Minden kicsiben kezdődik..

Szerintem egyátalán nem fújod fel a dolgot, de vigyázz magadra!!

2021. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Csak megkérdem, hogy ha ő fáradt... Az nem lett volna reális forgatókönyv, hogy hozzábújsz? Együtt pihentek, szeretgetitek egymást...
2021. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
75%

Igen, itt nem azon van a lényeg, hogy mennyire fájt vagy esetleg nem is fájt. Hanem a jellege. Fenékre csapkodás is csak akkor megengedett, ha mindketten benne vagytok a játékban. Ha feszült a hangulat, csúnya szavak, indulatok vannak, akkor nagyon nem oké még a fenyegető mozdulat sem. Ne hagyd magad rábeszélni, hogy ez oké. Igenis értse meg és tiszteljen annyira, hogy legalább bocsánatot kérjen érte.

29/F

2021. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem egyszer ütötte meg a fenekem, többször is egymás után, bár nem fájt.
2021. nov. 21. 22:33
 7/33 anonim ***** válasza:
10%
Csodás lehet egy ilyen barát. És mégis én vagyok egyedül...
2021. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi alapján nem tudom eldonteni, milyen jellegű volt az a fenékre csapás. Egyébként bár bármilyen kapcsolatban előfordul, hogy eljár az ember keze, ezzel persze itt most senki nem ért egyet es jól lepontoznak álszent módom, de aki élt már együtt valakivel éveket, az biztos fel tud sorolni legalább egy ilyen sztorit. A kajakra megverest ne keverjük ide, és azt se gondoljuk, hogy feltétlenül ide vezetnek az előbb leirtak.
2021. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
9%
Te, mert nem FÉRFI partnerrel vagy.
2021. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
71%

Te az a csikiz/lefog/ràmül/leszorítja a karom típusú entitàs vagy?


Majd gyújtok érted egy illatgyertyàt nagy dolog után


😆

2021. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!