Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkaugyek miatt szakaitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkaugyek miatt szakaitani akarok,ertheto?

Figyelt kérdés

A covid miatt a parom el fogja vesziteni valoszinuleg a munkajat.Ezert otleteltunk mi lehetne a kovetkezo szakmaja,de engem nagyon elemseritett,hogy csak olyan szakmat es olyan lehetosegeket nezeget amihez semmi papir nem kell pedig neki van vegzettsege es abban is dolgozott eddig vegig. De az igazi problrma az,hogy egyre inkabb azt mondja,hogy olyat szeretne ahol x napot kulfoldon kell melozni neha ,nem sokat max heti 1x-2x a tobbi napon meg itt dolgozna .

Nekem viszont nem fer bele ez..mondtam neki hogy tudatosan valasztottam olyan ferfit akinek fix a beosztasa tehat reggeltol max estig dolgozik es fixen hazajar aludni,a csaladjaval tud foglalkozni. Ismerem magam nekem ez nem lenne okes ,hogy neha beielenti h xy napon mashol lesz.Valamint gyerektervezes is 1-2eves tervben volt ,nem akarok oylen apat,soha nem akartam aki nincs otthon.


Elsirtam magam ezen az egeszen,es erre engem kezdett szidni ,hogy mit sirok elore,meg nem vagyok normlis hogy sirok stb.

En nem akarok ilyen ferjet,apat sajnos.Talan ha ezen mulna hogy ehezunk-e es csak ezaz egy munka letezne akkor elfogadnam,de igyhogy van neki ezer masik lehetoseg igy nem tudom.Szerintem jobb kulon foyltatni.Amugy vannak mas probeamk is,bar azokkal ugy voltam/voltunk kepesek vagyunk megodlani.En ugy erzem ezt nem tudom elfogadni es nem is akarom,nem birnam.


2021. nov. 22. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezen mit ragozni szerintem.
2021. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Emiatt érdemes jó előre letervezni, hogy kinek mi a terve, célja, karrierje.


Nem tudom neked megmondani mi a tuti, igazából ezt nektek kettőtöknek kell kitálni.


A mai világban már a legtöbb ember nem csak egy szakmában dolgozik, legalább 2-3 szor teljesen újra kell gondolnia az életét.


Az eggyes számú szempont a túlélés. Pénzt kell keresni, hogy legyen kaja az asztalon, ruha, cipő, vízszámla...

Ezért néha kemény döntéseket kell hozni, legalább ideiglenesen.

Ha ennyire merev a gondolkozásod, akkor baromi nehéz lesz.



Szóval ja, úgy érzem az írásodból, hogy ez már csak a szeg a koporsóban.

2021. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Jól kel választani 22 éve egy szakmában dolgozok

F

2021. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Te megtervezed a halalodat is?

Atyaúristen!

Látszik hogy vagy nagyon fiatal vagy,vagy naív.

Az élet nem kiszámítható és nem veglegesek sem a döntések sem a cselwkvések benne.Ha ez így lenne akkor sztem en már fel is kőtöttem volna magam.Mi a $arnak megélni olyasmit amit már előre tudsz?


Na mind1.Nem filozofálok.Neked egy programozott robot kell nem ember.Olyan akinek minden gondolatát meg mozdulatát előre betáplálod.Az nem fog előállni különféle nem várt megoldasokkal meg ötletekkel.

Csak ne felejds el a körülményeket is beprogramozni.

Pld ha arvíz lenne,akkor a csónakot.

2021. nov. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Beszeltunk errol tegnap este,jo kis vita lett belole…

Vegul azt modnta,hogy egyebkent az en velemenyem szamit neki es akkor nem vallal valoszinuleg ilyen munkat. Aztan mikor elmondtam,hogy de nem akarom korlatozni a dontesben es nem akarom,hogy miattam ne csinaljon valamit igy felelsleges az egesz,akkor atterelte mas dolgokra hogy bezzeg ebben vagy abban meg korlatoznam. Ami meg tobb vitat szult ,mert nem ertettem vele egyet,mivel soha nem kroaltoztam semmiben.Ugyhogy igazabol nem lett megbeszelve semmi.

Eleg rossz az egesz kapcsoltunk. Nem hiszem hogy sok ertelme van meg ennek..tegnap mkdntam hogy szakito k es veget vetek ennek,de mint aki nem hallja meg ugy tett es mondta a dolgait..szeritnem ennek mar vege.

2021. nov. 23. 09:07
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Azzal nincs baj, hogy valamiféle biztonságot akarsz, de kicsit legyél tárgyalóképesebb.


Kicsit gondold át a helyzetet, hogy mi ebből tényleg kemény határ és mi az ami lazább.


Valszeg ő azért akarna külföldi melót, hogy több legyen a pénz.


Potenciális megoldás pl mindenestül kicuccolni külföldre, és akkor nincs ingázás, pénz is van.


Stresszes lesz, de ha együtt akartok maradni, megoldás lehet.

Ha meg nem, akkor ne itt szüttyögj, hanem lény vele őszinte.

2021. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6,nem szuttyogok :D leirtam hogy neki is elmodntam tegnap kb 10x hogy pakoljon ossze ,mert nekem ez nem lesz igy ok. Akkor elmondta,hogy jojo figylembe veszi az en dolgaim.

A masik nekem van munkam,biztos is es eleg jol fizet ,biztosan nem fogok kiköltözni azert mert neki msot nem lesz munka es o teljesen uj szakmat akar elkezdeni. Mondjuk ok lehet az en melomat xy orszagbol is el tudom vegezni,mert home officeban vagyok covid kezedetetol, de lakas is van ahol tudunk elni szoval csak rosszabb lenne kikoltozni.

Ot sem ertem,mert sok dolgot biztositok neki szoval kb barmit tanulhatna újat vagy mas melot nezhetne.. midnegy amugy szerintem nem fog igy oylan munkat valasztani ,de nehez kerdes ez mert mint mindim nm akarom korlatozni se..

2021. nov. 23. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Olyan mintha az anyja lennél. 😅 Eltervezed a jövőjét az téged nem érdekel, hogy ő mit akar csak neked legyen jó. Inkább szakíts vele jobban jár.
2021. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!