Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel egy éve költöztünk össze, és azóta kb 25 kilót hízott. Ennek az az oka, hogy én hobbi testépítő vagyok, éppen tömegelek, és olyan ételeket főzök, amik nagyon magas kalóriatartalmúak. De kell is, mert a napi igényem kb 4500, neki meg mondjuk 2000. Nemrég volt egy csúnya veszekedésünk, amiben engem okol emiatt, elvégre én főzök, és hogy ő nem is tudta, hogy ezek az ételek ennyire hizlalnak.

Nyilván van benne szerepem, mert egy ártalmatlan ételt is felturbózok (meglocsolom olíva olajjal, szórok bele mogyorót, stb), de mit kellett volna tennem? Szóljak rá, hogy "figyi, keveset szedj, mert ez a kaja hizlal"? Vagy mit? Vagy szóljak rá, hogy ne igyon bele a tömegnövelős turmixomba? Arra is azt mondta, hogy azt hitte csak fehérje. Pedig rá van írva a dobozra, ami kint van a pulton..


2021. nov. 23. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Most ez kamu? Egyszer sem mondtad neki, hogy nem eppen dietas kajat keszitesz? Te hizlaltad fel...
2021. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

És most vette észre, hogy 25 kilót hízott??


Megint megy az áldozathibaztatas.


Világért se vedd magadra. A barátnőd idióta.

2021. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

"figyi, keveset szedj, mert ez a kaja hizlal"

igen, pont ezt

2021. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%

Ha ilyen hízásra hajlamos disznó, főleg nő létére, akkor főzzön magára.

Én már kivágtam volna a francba, dagadt is, lusta is.....

2021. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Miért kéne mondania a felnőtt barátnőjének, hogy mennyire hizlaló ételeket készít?Amikor elkezdett hízni sejthette, hogy nem a levegőtől van.A testépítők meg nem a fogyókúrázástól építenek izmot, hanem a helyesen kivitelezett "zabálástól".Már bocs, de sértő is ezt feltételezni egy felnőttről, hogy ennyire tájékozatlan, ráadásul mindenki maga felel az étkezéséért.Nem a kérdező a hibás.Nő vagyok, pontozzatok le.
2021. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki 25 kg-t hízik az nem 3 nap alatt történik! Fel kellett volna tűnnie mindkettőtöknek már 5 kg után is, vagy 10 kg-nál!

Mindketten láttátok gondolom, csak egyik sem tette szóvá! Ez nem máról holnapra történik meg!

Ha te edzel, miért nem beszélted rá a barátnődet is, már akkor mikor az első 5-6 kg felkúszott rá? Most már nem kell ezen veszekedni, hanem valami edzésprogramot kellene neki is összeállítani, hogy ne hízzon tovább! Bár ekkora túlsúllyal lehet, hogy csak uszodába mehetne első körben!

2021. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem azért említened kellett volna, hogy az extrán hizlaló kaja.


Párom is mindig mondja, hogy a kaja amit épp csinált az milyen :)

2021. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Buta, lusta és dagadt nőt ugy kell kivágni ahogy van. Mondjuk eszed neked sincs sok.
2021. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
11%
Vidd el a vágóhídra, magadnak meg keress egy értelmes nőt. Botrány, mennyi lusta szar nőci van a világon.
2021. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk azért nem 25 kg után kellett volna feltunjon a dolog.
2021. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!