Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire számítana az öltözködé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számítana az öltözködés? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Ennyire taszító lenne ha egy lány rocker? Jóformán komoly kapcsolatom se volt eddig, vhogy a pasikat sem érdeklem... :/ Pedig már rossz így egyedül,látni, hogy majdnem mindenkinek már van valakije... Ennek ellenére, én nem szégyellem magam, hogy ezt a stílust képviselem, nem tudom mi olyan taszító van benne. Az eddigi srácok is mondták, hogy nem a külsőmmel van bajuk hanem a stílusommal, de ha én nem akarok olyan csámpás k*** lenni, mint más, akk abban mi a baj? :/

17/L


2010. szept. 5. 09:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
engen nem zavar, ha egy lány rocker, sőt...
2010. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Rockerként is lehet igényesen öltözködni. A stílus önmagában nem biztos, hogy mérvadó. De szerintem sem esztétikus egy lányon az acélbetétes bakancs.
2010. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
17%

attó csámpás hogy ormálisanöltözött?

akkor játsz rokkereset azt maradj egyedül.

te tudod mi a fontosabb.

2010. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 JulesM111 ***** válasza:
100%

Számít az öltözködés, meg a stílus is, de ne feledd, valakinek nem tetszik, másnak meg igen.

Ha öltözködés, vagy ún. "rockerség" alapján akarsz magadnak párt keresni, akkor próbálkozz a rockerek között.

2010. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
39%
miért kell feketébe öltözni meg acélbetétes bakancs azért mert rocker vagy? csámpás k.va ként sem kell öltöznöd. nem tudsz feloltözni szolidan? ha mindenki a zenestílusához öltözne szerinted hogy nézne ki az utca? mert van aki a rock zenét szereti, van aki a cigány zenét, vagy a jazz-t, esetleg az operát. mégis mindenki feltud öltözni normálisan csak a rockerek nem.
2010. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
Járt olyan helyekre, ahol sok a rocker, ők szerintem toleránsabbak.Pl:koncertek
2010. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
19%

speedway válasza:


miért kell feketébe öltözni meg acélbetétes bakancs azért mert rocker vagy? csámpás k.va ként sem kell öltöznöd. nem tudsz feloltözni szolidan? ha mindenki a zenestílusához öltözne szerinted hogy nézne ki az utca? mert van aki a rock zenét szereti, van aki a cigány zenét, vagy a jazz-t, esetleg az operát. mégis mindenki feltud öltözni normálisan csak a rockerek nem.


Igazad van.

2010. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
rokkereknek biztos tetszik. de nekem nem jön be. :-(
2010. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar, hogy egy lány rocker.

Ez olyan, mint pl az emo-sok.


Ha meg valakinek azért nem tetszel, mert rocker vagy akkor az nem is szeretne veled barátkozni.

2010. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, csak azért akarsz valakit, mert mindenki másnak van? Elég naív vagy.
2010. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!