Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így?

Figyelt kérdés

Van egy rossz kapcsolatom, amit megszakítottam párszor, de vegul a baratom visszasírta magát. 2-3 hétig ellenálltam, utána csak visszaszippantott az örvény, es ugyanabba a levesbe kerültem

Nyúlik mint a takony az egesz, lassan egy éve. A csaladom már lenéz, hogy egy ilyen pasival szóbaállok ( más nöknek irogat , más nöket bamul, szerintem csal is mert szerinte a szex az semmiseg, olyan mint egy reggelizes, stb)

Nyúlik ez a bugyigumi es lassan hanyok magamtól is. Megmondta hogy ö nem akarja abbahagyni, tehat nekem kell megoldani. Neki jó. Zsarol is érzelmileg.

Sorstársak írjanak, kérem



2021. nov. 25. 06:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem akarja abbahagyni a kapcsolatot
2021. nov. 25. 06:52
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Állj a sarkadra és mond meg neki hogy nem kellesz hagyj békén. Különben nem fogja megérteni.
2021. nov. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen tényleg csak te tudsz változtatni. Hagyd el, keress mást. Csak egy életed van, azt tényleg így akarod leélni?

Rakd ki, tiltsd le mindenhonnan, ha zaklat, rögzítsd, és jelentsd fel. De ha a családodnak is elege van belőle, biztosan támogatnak majd a döntésedben. Párszor apád, vagy ha van fiú testvéred felveszi neki a telefont, vagy kimegy, ha személyesen megy el. Ne fenyegessék, csak küldjék el, és mondják meg neki, hogy kihívják a rendőröket, ha nem távozik, és tovább próbál zaklatni.

2021. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A családodnak igaza van. 🤷
2021. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még csok, közös hitel, ház, gyerekek lennének amiért nehéz szakítani akkor még megértenélek, de itt mi a gátol meg abban, hogy szakíts vele? Bántalmaz, fenyeget, agresszív? Ha félsz tőle akkor hívj segítséget, fiú barátot, ismerőst, férfi rokont, ahogy azt előttem is írták. Vagy legvégső esetben a rendőrséget. Minden szálat elvágni vele. Nekem is volt ilyen piócaként viselkedő barátom aki nem értette meg miért akarok szakítani vele, de sikerült végül lerázni a dolgot. Látja, hogy beletörődő vagy, engedékeny, kerülöd a konfliktust ezen felbátorodik.
2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!