Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt 1 hónapja, tök jó volt minden, és egyik napról a másikra kitalálta, hogy nem akar kapcsolatot, meg nyáron lett vége a 3 éves kapcsolatának. Én megkedveltem, aztán nem tudom most mi tévő legyek, hagyjam vagy próbalkozzam e még?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 07:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd!

Ne fuss utána, majd lesz más.

2021. nov. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Talált egy nálad jobb képű kant.
2021. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyanezt kerdeztem tole, van mas a kepben? Amivel nincs baj ha igen, csak mondja el. Allitasa szerint nincs...
2021. nov. 25. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem meri egyenesen megmondani, hogy inkább lezárná.
2021. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem volt olyan, hogy a nő időt kért eleinte és utána össze is jöttünk. Bár mi már ismertük egymást egy ideje munka kapcsán. Nem tudom, egy full idegen nőn pörögnék-e így. Valószínűleg nem.
2021. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kapcsolat azért elég hosszú idő, lehet, hogy valóban csak időre, egyedüllétre van szüksége.
2021. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss a busz után.Jön a másik!
2021. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Én pár hónapja mentem szét a volt párommal . Komoly terveink voltak, nagyon nehezen váltunk el, mai napig rossz belegondolni , hogy vége. Viszont tudom, hogy ez volt a helyes döntés , meg kellett lépni . Most ismerkedem valakivel, bizonytalan vagyok és nem merek úgy nyitni. Más okok miatt ő is pont így van velem . Jól érezzük magunkat együtt , lassan haladunk és meglátjuk mi lesz. Én a helyedben adnék egy kis időt a lánynak , ha számodra ér annyit. Adj teret neki, ne fuss utána . Ha szeretne tőled valamit, akkor keresni fog.
2021. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
nem őszinte veled, ha már most nincs meg a bizalom mi lesz később, valamiért bizalmatlan veled, de nem meri megmondani, inkább lép, nem egyenes ez a lényeg, mit vársz tőle később...vagy hagyjál neki időt jön ha jönni kell neki, te pedig várd meg ha fontos, ha nem lépj...
2021. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem akar, akkor nem lesz kapcsolat.

Hagyd, mindegy miért van így!

2021. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!