Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember szereti egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember szereti egymást, miért rontják el egymás szórakozását?

Figyelt kérdés

Olvastam Gerle Éva cikkét, amiben a párkapcsolati szabotálásról van szó, és a leggyakoribb okok: irigység és lustaság. Apuka lusta a gyerekre vigyázni, irigy az asszonyra, mert hívták valahova, gyerek nem tud leszakadni anyáról. Én személy szerint inkább a fordítottjáról tudok, hogy a hisztis hercegnő nem bírja elviselni hogy nem körülötte forog a világ, vagy annyira szorongós, hogy retteg attól, hogy megcsalják, esetleg feleségként mindent ő csinál, és a pasi folyton kimarad.


Mindenkinek más a tapasztalata, de miért bszznk ki a saját párunkkal?


2021. nov. 26. 08:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Én meg azt nem értem, ha egy pasi társat keresett és pár hétig rendben volt minden, miért szarja le az újdonsült párját?
2021. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Gerle Éva egy lelkileg súlyosan beteg ember, talán nem az ő pszichotikus agymenéseiből kéne kiindulni...
2021. nov. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

Mert a szerelem önző, a szeretet önzetlen. Aki "csak" szerelmes, az elvárja, hogy ő is legalább úgy részesüljön az érzésekből, mint amit ad (vagy adni vél...). Attól függ a szeretet milyen szinten van meg mellé.

Most úgy értettem, hogy két ember szereti egymást, hogy egy pár szerelmes egymásba.

2021. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Ezek annyira sokadik generációs szorongások h nagyon nem lehet vele mit kezdeni. Az egyén tudatosan felismerheti de kollektiven csak elvan baszva az egész
2021. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez még a régi cikke, akkor még normális volt. A cikk maga igaz, mert magam is éltem ilyen kapcsolatban: közös alternatíva, ultimátum adás, anyagi zsarolás, figyelemfelhívás
2021. nov. 26. 08:30
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj a Gerle Évával, azóta különösen szimpatikus, amióta összeveszett a gumiszobás főbolondokkal. Azok nem súlyosan beteg emberek?
2021. nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

“Ne az osztállyal menj kirándulni Párizsba, majd nyáron EGYÜTT elmegyünk”


“Mindig mindenki fontosabb mint én”


“Miért fizetsz azért, hogy terembe járhass, amikor ezt a szabadban ingyen is csinalhatod?”


“Képes vagy itthagyni egy egész hétre, mégis mivel foglaljam le magam?”


“Láttam az Alexet fullrészegen, minden lányra rámászva, nem akarom, hogy vele barátkozz”

2021. nov. 26. 08:34
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Ki ez az éva? Miért írják róla, hogy elmebeteg?
2021. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy a gumiszibás meg nőkertes meg hasonló elmebetegek elmebetegek, egyáltalán nem zárja ki, hogy aki velük összevész, az is elmebeteg legyen.
2021. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

És azzal vajon nem rontod el a párod szórakozását, ha olyan helyzetbe kényszeríted a te szórakozásod árán, amiben szenved?


Mert én nem tudnám magam önfeledten jól érezni, ha tudnám, hogy közben a párom valahol aggódik, hiányol és úgy érzi, nem vagyok igazi társa.


Most gondolok itt a kedvtelésből lelépdelésre a haverkákkal az éjszaka közepén, majd hazaesés hajnalban részegen, mindezt anélkül, hogy a folyamat közben az illetőnek egy pillanatig is megfordult volna a fejében, hogy mit érez az, aki otthon van hagyva és várja...

2021. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!