Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom próbálná rám erőltet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom próbálná rám erőltetni az akaratát?

Figyelt kérdés

Szinte mindig az van, amit ő akar. Komprosszimot sose kötne, inkább azt szeretné ha én igazodnék ahhoz, amit ő szeretne. Én éljek ott ahol ő akar, hogy könnyebben tudjon élni a hobbijának, hogy amiatt ne kelljen neki sokat utaznia. De az nem baj, ha nekem sokat kellene költenem a buszbérletre, csak neki ne kelljen arra költenie, hogy a hobbiját csinálja. Továbbá azon is fel van háborodva ha mondom neki hetente ne kocsmázzon a haverjaival. Arra nem baj ha költi a pénzét, mert az az ő pénze.

Meg a szülei előtt is szégyelli magát, hogy milyen vagyok, mert nekem semmi nem jo. Az anyja szerint is kereshetnék több pénzt.


2021. nov. 26. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Amit ő keres az valóbaj az övé - neked tetszene, ha valaki más osztaná be helyetted? "Erre költs, erre ne" - mint valami diktatúrában?


Amúgy ez a kapcsolat eleve halottnak tűnik, ezek csak a tünetek, következmények.

2021. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi a kérdés? Ha nem jó ahogy most van, akkor szakíts, ha tűrsz akkor meg ne nyavalyogj.
2021. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jóságos, attól a kapcsolattól mentsen meg az ég, ahol a pasim anyja kritizálja a fizetésemet...
2021. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

0%? Miért is? Vagy a pénz ami X keres az nem az övé, hanem Y személyé? Persze a közös költségeket együtt állják, meg az ajándékok se számítanak bele, de ezen felül ami marad az Y személy nem oszthatja be X helyett.


Vagy akik leszavaztak - nekik ez tetszene, ha a barátjuk/barátnőjük/férjük/feleségük szépen beosztaná helyettük? Amíg nem a "havi fixekből" vonódik el, addig szerintem mindenkinek joga van arra költeni, amire szeretné. Legyen az akár nő vagy férfi - teljesen mindegy. Ennyire szeretne mindenki a másik felett uralkodni? Kezdem érteni a sok rinyát.

2021. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálja, teszi. Ha jól értem távkapcsolatban vagytok, és elvárja, hogy te menj hozzá, ez kb. ingyen prosti státusz. Minek csinálod?
2021. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
#2: mi ez a baromság? Minden kapcsolat kompromisszumokról, egymáshoz való igazodásról szól. Igen, valamit fel kell adjál, cserében ő is ezt teszi.
2021. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban vagyunk, és nem mindig csak én megyek hozza, felváltva
2021. nov. 26. 13:18
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy együtt egy ilyen csóró lúzerrel????
2021. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha meg nem mindig csak te mész, akkor mit nyivákolsz a buszbérlet miatt? ő is költ utazásra, nem?
2021. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Az egyértelműen általánosító és sértő 8-as válasz pedig 79%? Mi történik az értékrenddel? Tényleg itt tartunk? Vagy csak lassan eltűnik az oldalról az értelem utolsó néhány szikrája is egy troll dühöngő marad a helyén?


Van még visszaút...?

2021. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!