Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom folyton munkat valt/va...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom folyton munkat valt/valtana,hogy lehet ezt elviselni?N

Figyelt kérdés

Folyton tanulni akar valmi uj szakot.Megismertem akkor volt 28 eves akkor fejezte be az egyetemet kb egy eve. Epp dolgozni kezdett a szakmajaban. Bar amikor megismertem ket állásban dolgozott,ahogy osszejottunk azt otthagyta es fixen ment egy helyre a diplomajaval.Azt modnta most mar csak erre fog koncentralni.

De ra 1-2 honapra mar mondta , hogy el akar kezdeni ket masik szakot egyetemen ,hogy ezt vagy azt csinalja a szakmajan belul. Igergette ezaz utolso ezt akarja. Az egyiekt elkezdte msot 2 ev utan vegre vegezne. Erre kitalta hogy megsem ezt akarja,hanem doktorit is akar es akkor megint total mas helyen mast melozna.

Az zavar,hogy igy 5-10 ev mire normlisan fog keresni …msot neki all tanulni megint nem lesz ideje normlisan dolgozni az oszontdijbol meg felallasbol fog elni? Elv o csaladot akar tolem es minel elobb,de en igy nm akarok.En keresem a tobbet most is,ezutan plane..az en csaladom sok dolgoban tamogatna amugy anyagilg,de en nem akarom hogy a parom meg kozben csak tanulgasson kb semmi keresettel. Aggasztonak is tartom hogy x eve csak tnaul es nem tudja mit akar csinalni..

Szerintem ha nem lennek neki biztos nem kezdene el meg ezt a sulit is ,mert nalam el eleve ingyen igy lakberre sem kell koltenie..es meg igyis tolem ker neha kolcson..nincs mar turelmem meg x evet vegig varni hogy neki megint el kell nezni ,hogy nincs megtakaritasa,nincs nornlis fizetese hogy egesznap csak tanul 30 felett..

masok ezt ,hogy viselik el? Masnal ,hogy mukodik ez?

En azt gondolnam ,ha valkinek mar van fox munkaja es mellette tanul az oke,de elhagyni a jelenelgi szakmajat es uj dolgot tanulni es kozben remenykedni hogy akad nemi beugros munka nem normlis..


2021. nov. 30. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Diplomás? Egészséges? Fix meló kell?


Sereg vagy rendőrség!!!

2021. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Én kiraknám és tanulgasson a búsba...
2021. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most jelenleg teljesen munkaidőben dolgozom és levelezőn járok egyetemre, 26 éves vagyok és nettó 350 feletti a keresetem. Egyébként nem vagyok biztos abban hogy pontosan mit akarok majd csinálni, de semmiképpen sem akarok ennél kevesebb pénzt keresni. Lehet, hogy a diploma után tanulok tovább, de semmiképpen se a munka rovására. Majd szeretnék gyereket, stb pár év múlva. Nekem a barátom kevesebbet keres nálam, picit zavaró tud lenni, viszont még nem régóta vagyunk együtt, jó szakmája van.

Szerintem az oké, ha valaki el tudja tartani magát és emellé még keresi az útját.

2021. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha nem tudja eltartani magát az gáz
2021. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3, az teljesen rendben van igy! En is leveelzot tervezek a fix hasonlo keresetu munkam melle.

De szerintem igy,hogy nincs munka es csak jelekepes osszeget fog kapni eleg gaz..ebbol hogy tartana el magat?vagy egy csaladot?

Nem zavarna ,hogy elkezdi a kepzest ha mar fix jo keresete lenne valahol es levelezon csinalna…

2021. nov. 30. 11:52
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem oké. Én nem viselném ezt el. Abban SOSEM akadályoznám a párom, hogy új dolgot tanuljon, elvégezzen munka mellett egyetemet, sőt az is oké, ha így nem 8, hanem mondjuk 6 órában dolgozik, ha meg tudunk normálisan élni. Ahogy egy megfontolt, TUDATOS szakmaváltást is támogatnék (mert a meglévőben nem keres jól, vagy mert kiégés közelében van a jelenlegi szakmájában, és már nem bírja, vagy elég jól keres amúgy, de itt jobban érezné magát, a visszaesés meg max. időleges), és amennyiben szükséges, egy időre akár élhetnénk az én keresetemből is.

De ezt a kicsit itt tanulok, ott tanulok, fogalmam sincs amúgy, mit kezdjek az életemmel, nappalin elvégzek még egy valamit, de a csajom házában ingyen dekkolhatok, de még gyereket is csinálnék a nyakába, akit kb. egyedül kéne eltartania, mert én felnőtt emberként nem tudom eldönteni, mit dolgozzak... nem fér bele. Ezt csinálja a szülei nyakán, ne az enyémen.

2021. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6, mindenre van magyarazat.

Legalbbis most vannak magyarazatai. Jelenelg a covidra fogja a teljes iranyvaltast ..valamint azt is mondja,hogy o igy telejsedne ki ha ezt a cimet is megszerezne maganak es elerhetne.

Jo,de milyen aron? Mert ez lehet 2-3 eves komoly tanulmany es mellette akkor eljarna hetente,ha sikerulne neha beugrosnak par oraban ami elvieg jol fizetne es az osztondij is valamennyi.kb annyit kereshetne mint most ami most sem egy alpm fizu.de az legalabb fix fizetes volt es mar votl perspektíva az elorelepesre.. Ennek a msotani kepzesnek tenyleg csak annyi ertelme van,hogy menozni tud vele hogy neki ez is meg van,o ezt is elerte…

2021. nov. 30. 12:05
 8/18 A kérdező kommentje:
*kb snnyit kersne,mint most. Ami most sem egy álom fizetes.
2021. nov. 30. 12:06
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondom én: SEREG. Melózik, és mellette, a sereg pénzén tanulhat is.
2021. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Hogyne bzdmeg! Szüljél neki! Te fogod ellátni a babát, te házimunkázol, te lapátolod a pénzt. Akkor ő a f*szán kivül mit óhajt beletenni a "csaladi elet" kialakitasaba?


Remelem nem leszel olyan hulye, hogy egy ilyen csóró lúzernak szülsz!

2021. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!