Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan álljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan álljak ehhez a dologhoz? Az egyik barátnőm “megcsalja a párját”

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik legjobb barátnőm és én mindketten 21 évesek vagyunk. Nekem 2 éve, neki pedig 5 éve van barátja. Ahová járunk egyetemre, idén jött egy új srác, aki egyébként nagyon helyes, egy hete összefutottunk és beszélgettünk vele és mondhatni azóta a barátnőm oda-vissza van értve, ő már azóta kettesben is találkozott vele 3x is, kávézni voltak stb. Kikötötte barátnőm, hogy nehogy el szóljam magam, hogy neki van pasija amúgy 5 éve. Nem tudja ezt nyomon követni a srác mivel a barátnőmnek nincs facebookja, snapchaten beszélgetnek ahol eltűnnek az üzenetek. Én véletlenül elszóltam magam, hogy a barátja így-úgy.. és egyből kivágta magàt a helyzetből, hogy már neki nincs barátja most szakítottak nemrég, már ő szingli. És meg is haragudott rám, hogy miért szóltam el magam. Mindig a barátaitól, családtagjaitól kéri kölcsön a jobbnál jobb kocsikat barátnőm, hogy a találkozókra úgy menjen és hogy a pasinak villogjon az autókkal. Direkt azért vett méregdràga cuccokat is magára, ilyen hogy mondjam képmutatásból.


Nincs vele semmi bajom , de ez már kicsit idegesítő, hogy nem 1 ilyen “kilengése” volt már, és a pasi szerintem odavan érte, közbe meg amúgy van barátja és jóban is vannak. Engem nagyon irritàl ez a viselkedés, sajnálom a fiúját. És csak egész nap àradozik az újdonsült fiúcskáról, aki egyébként tényleg nagyon helyes és ezért is nem fair, hogy 2 vasat is tart a tűzben, a 2 pasi mit sem tud egymásról, hogyan vágjam ki magam ebből a helyzetből? Kénytelen vagyok egész nap vele lenni mivel egy egyetemre és egy szakra járunk.



2021. nov. 30. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki,hogy nem akarsz többet a témáról hallani. Gyerekes és szánalmas ez a viselkedés, amit művel.
2021. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos az egyetem,főiskola már csak ilyen,sok rendes lány megbolondúl ott,gyűrűs menyasszonyok lesznek ribizlik. Új ingerek,új lehetősègek. Másik dolig 16 éves kistini összejött egy pasival, most 21 éves ép hogy nem tini. Tini kapcsolatban 5 év is szép idő. Barátnőd heteken belűl szakítani fog a párjával és megbolondúl az egyetemen. Barátságotok jövője se biztos, ha nem tartol a party királylánnyal akkor lesznek új barátai. Vagy a te kapcsolatod is rámegy az egyetemre. Dupla randit szervez, menjél el mert barátnők vagytok. 4majd 3 lánnyal laktam együtt főiskola alatt , barátnők voltak mégis mind lefeküdtek velem. Pedig az egyik a párom volt elvileg,csak addig fúrtak minket hogy szétmenjünk.
2021. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

"vèletlenül elszóltam magam"


Amúgy semmi közöd nincs hozzà, felesleges erkölcsrendèszt jàtszanod, ha nem tetszik amit csinàl akkor offold.


1x mondd el neki a vèlemènyed , de ilyen esetben úgy is èrzelmi alapú döntèst fog hozni, racionális érvekkel ritka, hogy tud hatni, ezért is jobb nem elmèlyülni màsnak a szennyèben.

2021. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Én magam sem örülnék, ha a barátnőm aláásna egy bimbózó kapcsolatot a beszólásaival. Ha megcsalja, akkor nincs rendben a kapcsolata. De lehet, hogy simán csak erkölcstelen, de szerintem semmi jogod ebbe beleszólni.
2021. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
#2 Amugy ez meloban is elofordul, amikor ceges karacsonyrol hazaviszed az evek ota eljegyzett csajt, de azert dugas elott lehuzod a jeggyurujet, ne zavarja a lelkedet...
2021. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

".. hogyan vágjam ki magam ebből a helyzetből?"

Miert teszel ugy, mintha ez rolad szolna?:D

Ertem hogy nagyon probalsz reszese lenni valaminek, de igazabol neked ehhezz az egeszhez kozod nincs, nem ertem mibol kellene kivagnod magad:D

2021. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
#5 holgyeim es uraim, egy erkolcsos, lelkiismeretes, 1 b*szasra valo farkat lathattunk
2021. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Minek ellenség, ha ilyen barátaink vannak?

Kérdező szerintem ne barátkozz vele tovább, jobb lesz neked is és neki is.

Ez van, ő ilyen, fogadd el. Neked ezzel nem árt, sőt megbízik benned, mivel neked elmondja, tudsz mindent, tehát legyél kedves nem visszaélni a baratnőd bizalmával. Az, hogy ő a saját párjával szemben hogyan viselkedik, az nem a te dolgod. Vagy esetleg irigy vagy? Lehet a baratnőd szebb vagy okosabb vagy a párja iránt érzel valamit? Mert egyáltalán nem normális dolog az, hogy a baratnődet akarod kb. elárulni.

Engem nem érdekel, hogy a baratnőim milyen kapcsolatokat létesítenek, bármit tesz, 100%-ban mellette állok. Nem bűnöző, nem gyilkos, nem érdekel, nem az erkölcsössége fogja meghatározni azt, hogy jó barát-e vagy sem.

Én 8 éve vagyok együtt a párommal, első és egyetlen férfi az életemben, a legjobb baratnőm kb. már 50 pasival lefeküdt, első randikon, bulikon, mindenhol. Ez van, ő ilyen, ettől függetlenül egy nagyon jó barát. Van még 3 baratnőm, ebből 2 “normális”, a harmadik csalja a pasiját, nem érdekel. Meg sem fordult a fejemben ilyesmi, mint neked.

2021. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Ilyen gusztustalan személy a legjobb barátnöd?A barátját is és az új paliját is átkurja, akiröl áradozik.

Én azért ezen is elgondolkodnék,hogy kivel barätkozok.Ahogy kinez,sztem teged is bármikor szemrebbenés nélkül átkúrna,ha az érdeke ezt kìvànná!Van az embernek egy értékrendje,és megpróbálja a férgeket kikerülni.

2021. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

#9


Én is csaltam az exemet, mert megérdemelte, lehet lepontozni, de ti nem láttok bele egy kapcsolatba sem, hogy ki mit miért tesz. A barátaimért meg az életemet is odaadnám. Egyik barátomnak nem volt munkahelye, ingyen bérmentve lakott nálam 3 hónapig, amíg nem talált normális melót, ha főztem, abba sem kertem el a pénzt, miután rendbetette az életet nem fogadtam el emiatt pénzt. Az éjszaka közepén is képes vagyok ugrani, ha egy barátom szarul van, bárhol bármikor lehet rám számítani, nem akarom ecsetelni, de ennek semmi köze ehhez.

Szerinted őt is bármikor szemrebbenés nélkül elárulná? Te ezt honnan veszed? Nehogymár te jellemzést akarj írni egy emberről csak azért, mert megcsalja a párját.

Neked ő miért a barátod? Azért, mert tökéletes? Ha olyan embereket keresel, akik mindig mindent jól csinálnak, akkor sosem lesznek barátaid. Egy barátság nem erről szól. Árult már el “tökéletes” barát barátot. Mondjuk az, aki nem mond el semmit magáról csak a jó dolgokat, hogy ő mennyire egy szuper ember. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és mérlegelni kell, hogy ez mennyire befolyásolja a barátságot, esetleg a véleményt elmondani, hogy ezt talán nem így kellene csinálni, ne vágjon fel az új srác előtt legalább stb.

Szinte mindenki csinál olyan dolgokat, vagy mindenkinek van olyan tulajdonsága, ami nem egyezik a miénkkel, mert két ugyanolyan ember nem létezik, ha valaki ezért már értéktelenebbnek gondolja a másikat, az bújjon el. Vagy akkor keressen egy olyan barátot, aki megjátssza magát. Márpedig az, aki sosem csinál semmit vagy semmi rossz nincs benne, az színészkedik. Ez a lány is csalhatná úgy a párját, hogy arról senki nem tud, és akkor hirtelen milyen szuper barát lesz. Mi köze ennek a barátsághoz? Ez szimpla szexualitás, teljesen másfajta kapcsolat, mint egy barátság. Mindezek mellett nem tudom hány évesek vagytok, de elég sok ember szájából hallottam már, hogy ő soha nem csalná meg a párját meg ez mennyire aljas dolog, X idő múlva meg kiderült róla, hogy ő sem különb, mert ő is megtette, szóval erről meg ennyit.


Itt jelenleg a kérdező az, aki eltakarja árulni a barátnőjét és nem fordítva. Ezen is látszik, hogy a megcsalásnak semmi köze a barátsághoz. “Véletlenül” elszólta magát. Igen és véletlenül ki is írta ide ezt a kérdést, hogy mit kezdjen ezzel a helyzettel. Teljesen érzékelhető, hogy hátba akarja szúrni a barátnőjét. Ennyit a ti nagy értékrendetekről.👏🏻

2021. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!