Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétmennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétmennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Mielőtt válaszolsz!


- Névtelen oldal, nem kell hazudozni.

- Kérlek írd le a nemed és a korod!

- Nem kell az olyan válasz, hogy "Velünk ijen nem lehete, mer 5 diplomaokjm van, meg bitkojinba 453.23566 forintom. Mert 7 éves koromtó dijákmunkázok."



Szóval: A párod valóban szépen keres. Amiből minőségi életet éltek.

De történik egy olyan dolog (jogi ügy, betegség, baleset,...)ami miatt drasztikusan kevesebbet kereső munkakörbe kényszerül. ŐSZINTÉN, vele maradnál? Nincs már havi 4-7 étterem. Nincs 1 hónapos nyaralás, nincs magánsuli a gyereknek csak állami, és 4 különóra helyett csak 1,...


2021. dec. 1. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy együtt maradnánk. 45N
2021. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fent, egyszer lent. Ha a jóban is együtt akkor a rosszban is.
2021. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Hehehe. Nekem volt olyan párom is, aki feleannyit nem keresett, mint én, saját lakásomba beköltöztettem, amikor összeköltözésre került sor, és nem a pénz miatt mentünk szét. Nyilván a több pénz előnyösebb, de én a saját keresetemből is fenn tudok tartani egy olyan életszínvonalat, ami nekem megfelel. És az nem az 1hónapos nyaralás, Gucci táska szint. Ha lenne gyerekem, simán járatnám állami suliba, nem attól leszek sem nagy ember, és a gyerekem sem lesz attól okosabb, hogy nem állami suliba jár. Gyereknek 1 különóra bőven elég, nem kellene kiégett minifelnőttet csinálni belőle 12-13 éves korára. Étterembe szeretek járni, de havi 4x vagy többször még most sem járok, pedig a jelenlegi fizetésemből telne rá.


Ha olyan szintről beszélünk, amit én nehezen tudnék elviselni - abban az esetben maradnék, ha nem a saját hibájából kerül ilyen helyzetbe az illető. Ha igen, akkor elhagynám pl. abban az esetben, ha el kellene adnom a lakásomat, mert máshogy nem jövünk ki, vagy ha kikapcsolják az áramot (pl. kirúgják azért, mert vállalhatatlan módon vegzálta a munkatársát, lekapcsolták, mert adót csalt stb.).

2021. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ja, kor és nem lemaradt, 32N
2021. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt, tegyük fel, hogy húúú, de a pénzre mennék: Amit megkeresett, az megmarad és lehet rá építeni. Mást meg találni, aki hasonlóan pénzes ebben az országban, azért nem olyan könnyű.

Viszont, nálam nem dominál a pénz. Nem azért, mert nem örülnék neki, hanem mert nekem a hétköznapokban egy társ kell. Persze, király a nyaralás, de aztán hazajössz és otthon nézed a falat. Ha nem társsal nézed, nem élvezed igazán a hétköznapokat. Mondjuk, én talán maradi vagyok.

2021. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Gecc megint a nettós fax
2021. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. Maradnék vele.
2021. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mindenki azt ja, hogy maradna.


Mondjuk az kemény lehet, mikor a gyereknek meg kell magyarázni, hogy másik suliba kell járnia, meg nincs új Nájki cipő, és idén nem lesz új telefon.

És az is kemény lehet, amikor leépülnek a baráti társaságok. hiszen már nincs szakmai bál, nincs meghívó a XY-hoz a lánya szülinapjára, vagy amikor meghívnak egy olyan helyre, ahová új ruha kell, és nem a H&M-ből. Vagy amikor el kell dönteni, hogy a 2 kocsi helyett melyik maradjon...vagy menjen mind a kettő, és legyen egy olcsóbb, pláne használt.

2021. dec. 1. 21:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyereket alapvetően nem járatnám magánsuliba, felesleges flancolásnak tartom... így max. akkor kellene másik suliba íratni, ha költözünk vagy ha a gyereket szekálják a másik suliban. Előbbi esetben a gyereknek meg kell magyarázni, hogy mindenki érdekében történik a költözés... és úgy nevelni már alapvetően, hogy tisztában legyen vele, hogy a szülő az nem a haverja, hanem néha hoz helyette döntéseket, amikkel lehet egyet nem érteni, de végül a szülő dönt.


Meg azért egy jól nevelt gyerek azért nem fogja kivágni a díszhisztit, ha nem kap új márkás edzőcipőt meg ha nem iPhone-t kap, hanem Xiaomit, ha elromlik az előző. Vagy max. kis hiszti, aztán belátja. Ha nem, akkor k...ra elkapatták otthon, ami meg nem törvényszerű, hanem arról tesz tanúbizonyságot, hogy a szülők nem alkalmasak arra, hogy gyerekük legyen.

Szintén, ha a barátaid csak azért a barátaid, mert gazdag vagy, valamit nagyon rosszul csinálsz. Pl. rokonságunkban volt olyan jó színvonalon élő család, akinek bedőlt a svájci frank alapú hitele - a hasonló színvonalon élő barátaik kifizették helyettük a törlesztőt! Nemhogy orrfelhúzva, mintha büdöset szagoltak volna, elsasszézzanak mellettük, mert már nem "menők" vagy "gazdagok".

2021. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8


Miért, ha elhagyom, akkor több pénzünk lesz?😂😂😂😂

A gyerekem anyja (én) és az apja (párom) ugyanannyit fog keresni, akkor is ha elhagyom. Így a gyerekeimnek ugyanúgy ugyannyija lesz, mintha együtt lennénk, sőt, mivel én meg apa szakítunk, valószínűleg még kevesebb pénz jutna a gyerekekre. Tehát a kérdésed nettó f*szság.

2021. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!