Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Totálisan elvagyok keseredve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totálisan elvagyok keseredve. A barátnőm minden hétvégén 0-24 velem akar lenni és csak lustálkodni az ágyban. Még fiatal vagyok, nem házas (21/F) szükségem van bulikra a barátaimmal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
totálisan, elvagyok, keseredve

#barátnő #lustaság #elkeseredés #befásulva #bulik, csajok
2021. dec. 2. 22:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
70%

Üdv! Nekem is ez a problémám. A barátnőm bekorlátozza, hogy hova, kikkel, és mikor mehetek. Nem az anyukám, ne mondja meg, hogy hova mehetek.

Ha ezt megmondom neki, 3 napig hisztizik.

Szükségem van egy totális berúgásra a haverokkal, de velük sem enged sehova.

El vagyok keseredve :(

2021. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Cseréljünk! Én lustálkodom a csajoddal, te meg bulikázz csak hajnalig!
2021. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Azzal mi van, hogy ezt megmondod neki? Ha meg hisztizik akkor ne legyél puhapöcs, add ki az útját, majd lesz normálisabb.
2021. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 peca1000 ***** válasza:
78%

Én inkább végigkefélném a helyedben a nőddel a hétvégét, minthogy bulizzak, kocsmázzak.


Nagyobb élmény! :)

2021. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs szád neked meg a barátnődnek? Van? Akkó mé' nem beszélitek meg?!
2021. dec. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Homoszexuális vagy, h inkább pasikkal lennél a nőd meg ágy helyett?
2021. dec. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A barátnő is jó, meg a bulik is. Pénteken vagy szombaton elmész bulizni, aztán a többi időt meg vele töltöd, ez nem jutott még eszébe senkinek? Az teljesen egészségtelen hogy 0-24 veled akar lenni mert kell az embernek más is, meg kell értenie hogy ez nem így megy. Főleg ha csak feküdni akar, legalább valami kimenős programban is gondolkozhatna. Ha most nem veszi tudomásul hogy ez így nem jó, akkor majd el fog még égetni egy jó pár kapcsolatot, mire sokadjára rájön hogy nem lóghat folyton a férfi nyakán.
2021. dec. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Baratom siman lelèp. Es mindig azt mondja nem kell velr lennrm ha nekem ez nem jo.


Más miert csicskul be!

2021. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
*Kerdojel lett volna a vége
2021. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát utolsó ez aztán a csodás kapcsolat... És még tapsikolsz is hozzá
2021. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!