Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajom egy covidtálib ha addig nem szexel velem ameddig nem veszem fel az oltást?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 00:33
 1/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%
Nem így fogalmaznám meg. Ha valós a sztori, nem az oltással van a nagyobbik baj, hanem azzal ahogyan viselkedik. Könnyen átviheti ezt a hülyeséget az élet száz meg ezer más területére. Megéri ezt így neked?
2021. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"covidtálib", beszarok, ez egyre jobb. :D
2021. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress más nőt.
2021. dec. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Az én barátnőm pont azon huzakodik velem, hogy ne oltassam be magamat.

Már május óta.

Nagyon szeretem, ezért nem oltattam be magamat, de nem értek vele egyet.

Egyre nagyobb a nyomás.

Attól tartok rá fog menni erre a kapcsolatunk.

2021. dec. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Cseréljünk :D
2021. dec. 3. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
A barátnődnek nem jó veled az ágyban, nem tudod felizgatni. Mondjuk megmondhatná ezt őszintén, nem kellene az oltással süketelni.
2021. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Látom az oltás elérte a célját. Azon sem csodálkoznék ha csak egy placebó trash lenne, de az emberek a világot hamarosan romba döntő halott pénzügyi rendszerről mit sem tudnak.
2021. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5

Az a baj, hogy túl jó nő a csajom :(

És bár nagyon-nagyon akaratos, ahogy Tiéd is, de nem fenyeget olyannal, hogy akkor addig nem szexel velem.

Ellenben miért akarnék cserélni egy közel tökéletes, DE akaratos nőt egy másik nőre, akiről csak annyit tudok, hogy akaratos? :D


Tudom ,hogy viccnek szántad bocsi. Csak túl agyaltam.

Szóval nem :)


#4 voltam

2021. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!