Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen döntöttem ha szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem ha szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Úgy ereztem a barátom csak saját magával törődik. De nagyon fáj, hogy szakítanom kellett vele. Hétvégén tudtunk csak találkozni a távolság és a munka miatt. De már még sokszor a hétvégén történő találkozasokat is lemondta. Ő beteg, az egyik családtagja beteg. Volt hogy amiatt sem jött, mert iszogatott inkább a haverokkal. De szerinte ez neki jar, ugy hogy ne szóljak bele.

Azt mondta ha otthagyom úgy is megfogom bánni, mert olyan sok mindent, mint ő, senki nem tett értem. Nagy nehezen elvitt ide-oda egy evben vagy 4-szer. De meg kis sétára, pizzázásra sem volt vevő, pedig ezek nem nagy dolgok.

Ő egyszer nem hívott el náluk, a 10 honap alatt voltam vagy 3-szor náluk, és ennyi.

Ő meg szinte mindig itt aludhatott nálunk, ki volt szolgálva, még is én vagyok a szemét.

Sokszor szorakozott azzal is, hogy szex közben ő kielegült, de hogy én nem, azzal nem foglalkozott. Mindig azt mondta majd legközelebb, a következő találkozásnál.

Egyszer még a fenekemet is megütötte, mert nem hagytam békén, mert azt szerettem volna, ha mar ilyen kevés időt tudunk együtt tölteni, akkor koncentráljunk egymásra.

Azt mondta senkinek nem fogok kelleni ilyen nagy igényekkel, csak majd megb@sznak és ott hagynak. Ebben talán van is igaza, mert tényleg nem kellettem eddig senkinek sem.


2021. dec. 3. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Helytelenül döntöttél, hogy ilyen sokáig vártál vele! Ilyen viselkedést, szövegeket senki nem köteles eltűrni.
2021. dec. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy ha beteg voltam, es nem látogatott meg, is csak magáról beszélt, nem is kerdezte hogy jobban vagyok-e. Meg előfordult már hogy a munkahelyen is ertek csalodasok, arra is annyi volt a reakcioja, hogy el kell tudni ezeket viselni, hiszen ő is ezt teszi.
2021. dec. 3. 07:06
 3/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
89%
Csatlakozom az 1-eshez. Kiegészítem azzal, hogy ilyen egomániás majomnak, mint amilyen exed, a majomketrecben volna a helye. Ne menj vissza hozzá! :))) Sokkal normálisabb srácok vannak a világon ennél. :)))
2021. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

En hasonlót hagytam ott.

Annyi a közös vonás csak bennük hogy exem is egoista. De nagyon.

Még most is csak épülök a bántalmazásaibol.

2021. dec. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Jól tetted.
2021. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ott kellett volna hagynod. Lényegében a barátod is megb@szott és magadra hagyott és mégcsak neked jó sem volt. Ennél még a laza kapcsolat is jobb.
2021. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már az elején ki kellett volna dobnod. Mi az , hogy ő kielégült Te meg nem?

"Azt mondta senkinek nem fogok kelleni ilyen nagy igényekkel, csak majd megb@sznak és ott hagynak." De hét Ő is ezt csinálta Veled!!!!!!!!!!!Csak nem hagyott ott, mert tudja,hogy még egy ilyen aki ennyire megalázkodik nem talál. Nem vitt sehova, nem vállalt fel,se család, se idegenek előtt, mint kapcsolata. néha jó voltál szexre,vagyis üríteni neki.

2021. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!